Mėnulio kalendorius gruodžio mėnesiui: kada geriausia kirpti nagus?

Pagal Mėnulio kalendorių atlikta nagų apdaila ne tik naudinga energijai, bet ir padės išlaikyti nagus gražius bei sveikus. Kalendoriuje pateikti patarimai bus labai naudingi tiems, kurie nenori pritraukti bėdų į gyvenimą.

REKLAMA

Nagus galima kirpti bet kurią savaitės dieną, tačiau vis tiek geriau atsižvelgti į Mėnulio kalendoriuje pateiktus patarimus. Nepamirškite šių patarimų, kad netyčia nenubaidytumėte sėkmės ir netaptumėte pažeidžiami linkintiems bloga.

REKLAMA

Gruodžio 1 d.

Dvynių ženkle dylantis Mėnulis skleis prieštaringą energiją. Šiuo metu nusikirpus nagus kils savijautos problemų.

Gruodžio 2, 3 ir 4 d.

Mėnulis pereis į Vėžio ženklą. Kirpti nagus per pirmąsias dvi šio laikotarpio dienas reiškia pritraukti teigiamų minčių ir sėkmės. Gruodžio 4 d. rekomenduojama gydyti ir stiprinti nagus.

REKLAMA

mėnulis

Gruodžio 5, 6 d.

Mėnulis pereis į Liūto žvaigždyną. Kirpti nagus naudinga 5 d. Tai padės pritraukti teigiamų pokyčių į gyvenimą. O 6 d. nagų odelių priežiūros procedūros padės sustiprinti nagus, užkirsti kelią jų trupėjimui ir skilinėjimui.

REKLAMA

Gruodžio 7, 8 d.

Nagų kirpimas, veikiant Mergelės ženkle dylančiam Mėnuliui, padės įveikti netikėtas bėdas ir sustiprins intuiciją. 8 d. kirpdamas nagus apsisaugosite nuo pavydžių žmonių.

REKLAMA

Gruodžio 9, 10 d.

Mėnulis ir toliau dyla, judėdamas link Svarstyklių žvaigždyno. Nagų kirpimas gruodžio 9 d. po saulėlydžio padės pritraukti priešingos lyties dėmesį, o nusikirpęs nagus 10 d. išvengsite liūdnų minčių ir streso.

Gruodžio 11, 12 d.

Mėnulis dvi dienas praleis Skorpiono ženkle. Geriausia nagus kirpti 11 d., kad sustiprėtų biolaukas. Gruodžio 12 d. jų kirpimas bus netinkamas ir gali nagus pažeisti.

REKLAMA

Gruodžio 13, 14 d.

Diena prieš jauną Mėnulį yra manikiūro metas. Nagus galima kirpti ir lakuoti. O juos kirpdamas 14 d. pritrauksite nesėkmių ir neteksite gyvybinės energijos.

REKLAMA

Gruodžio 15, 16 d.

Mėnulis pilnės Ožiaragio ženkle. Rekomenduojama atsisakyti nagų kirpimo visapusiškos rankų priežiūros naudai. Šios procedūros padės atkurti nagus ir atsikratyti suskilinėjimų.

sunkesnės

REKLAMA

Gruodžio 17, 18 ir 19 d.

Šias dienas Mėnulis praleis Vandenio ženkle. Kirpkite nagus 17 d., kad greitai išpildytumėte brangų norą. Gruodžio 18 ir 19 d. leiskite nagams pailsėti, kad neišgąsdintumėte sėkmės.

Gruodžio 20, 21 d.

Mėnulis Žuvų ženkle yra puikus laikas nagams tvarkyti. Šiomis dienomis nagų kirpimas padės įsitvirtinti visuomenėje ir pritraukti meilę į gyvenimą. Geriau nagus kirpti ryte.

REKLAMA

pilnatis

Gruodžio 22, 23 ir 24 d.

Mėnulis pilnėja Avino ženkle, todėl nagų kirpimui rekomenduojama rinktis 22 ir 24 d. Gruodžio 23 d. patrumpinti nagai sukels suirutę.

REKLAMA

Gruodžio 25, 26 d.

Mėnulis toliau pilnės ir šiomis dienomis jis bus Jaučio ženkle. Abi dienos yra tinkamos bet kokioms nagų procedūroms. Ryte nagų kirpimas padės pritraukti finansinės energijos.

REKLAMA

Gruodžio 27, 28 ir 29 d.

Mėnulis judės į Dvynių žvaigždyną. Kad apsisaugotumėte nuo priešų ir apkalbų, taip pat išvengtumėte netikėtumų darbo aplinkoje, nagų apkarpymas per šias tris dienas bus puiki priemonė. Kirpimas teigiamai paveiks nagų augimą ir užkirs kelią skilinėjimui.

Gruodžio 30, 31 d.

Mėnulis Vėžio ženkle išbus dvi dienas, tačiau per 30 d. pilnatį nagų kirpimas gali sugadinti nuotaiką ir paskatinti pulti į depresiją. Gruodžio 31 d., priešingai, nagų kirpimas padės taisyti santykius.

REKLAMA

Nagų kirpimas nėra tik paprasta procedūra. Tai ir būdas įnešti reikiamų pokyčių į gyvenimą. Trumpindamas nagus palankiomis dienomis, kiekvienas gali pritraukti sėkmės ir tapti nepažeidžiamas.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.