Manikiūro idėjos, kurios jau seniai nebėra madingos

Manikiūro pramonė sparčiai keičiasi. Tai, kas vakar buvo madinga, šiandien nebeaktualu. Laimei, visada atsiras naujas dizainas, kuris pakeis senąjį. Dėl to nagai atrodys spalvingesni ir dar gražesni.

REKLAMA

Susipažinkite su manikiūro idėjomis, kurios jau paseno, ir kuo jas pakeisti.

„Katės akis“

Vadinamasis „katės akies“ dizainas yra pasenęs. Vietoj jo įsivyravo nagų lakas su spindinčių žvaigždžių efektu.

Metalo atspalviai

REKLAMA

Moterims, mėgstančioms madingą metalo efektą, ekspertai siūlo dar vieną variantą – veidrodžio efektą su sidabro ir aukso akcentais.

Ryškūs gyvūnų raštai

Gyvūnų raštai vis dar išlieka madingi, tačiau geriau vengti su jais ryškių spalvų, tokių kaip neoninės – jos nebemadingos.

Prancūziškas manikiūras

REKLAMA

Panašu, kad klasikinis prancūziškas manikiūras kuriam laikui išeina iš mados. Nagų dizaino ekspertai rekomenduoja nagų galiukus lakuoti ryškiomis, o ne baltomis spalvomis. Taip pat galima derinti kelias spalvas ir pridėti raštą.

Per ilgi nagai

REKLAMA

Prieš metus, o gal prieš dvejus aktoriai ir modeliai stebino ilgais nagais. Buvo laikai, kai atrodė neįmanoma būti madinga be tokių „laukinių nagų“. Tačiau 2021 metais stilistai į tai pradėjo žiūrėti kitu kampu. Todėl dabar trumpi, patogūs nagai tampa vis madingesni.

Sudėtingi raštai

REKLAMA

Vietoj sudėtingų geometrinių figūrų ir raštų apsiribokite lengvomis linijomis. Ekspertai siūlo platų spalvų pasirinkimą: nuo pastelinių iki ryškių.

Filmukų veikėjai

REKLAMA

Žavingų animacinių filmų personažų vaizdus galite pakeisti spalvingomis abstrakcijomis. Vietoj animacinių filmų herojaus nagų meistrai pasisiūlė nupiešti vaisius arba šypsenėles.

Gausi puošyba

REKLAMA

Kuklus manikiūras tampa madingas. Štai kodėl geriau kurį laiką pamiršti auskarų vėrimą ir sunkius lipdukus. Vienoda forma ir minimalistinis dizainas – tokia dabartinė tendencija.

Neoninės spalvos

REKLAMA

Tai nereiškia, kad neono bus visiškai atsisakyta, tačiau jis bus kiek įmanoma sumažintas.

O koks manikiūras jums patinka labiausiai?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].