Ar pedikiūras tinka brandžioms moterims? Sužinokite

Geriausias pedikiūras yra tas, kuris patinka jums. Ir visai nesvarbu, kiek jums metų, kai renkatės jo dizainą. Šiandien aptarsime gražiausias pedikiūro idėjas.

REKLAMA

GERIAUSIAS PEDIKIŪRAS BRANDŽIAME AMŽIUJE

Daugelis jaunų merginų vis dar klysta manydamos, kad vyrų dėmesiui pritraukti nereikalingas pedikiūras ir manikiūras. Tačiau patikėkite, kol jūsų pirštai atrodys tvarkingai, vyras net nepastebės, kokios spalvos yra jūsų manikiūras. Todėl geriau pasirinkti dizainą pagal savo skonį ir stilių.

pedikiūras

Beje, daugelis vyrų iš esmės neigiamai vertina bet kokios spalvos nagus, išskyrus natūralius. Ilgi nagai jiems taip pat dažnai nepatinka. Ir dauguma stipriosios lyties atstovų nežino, kad pačios „manikiūro“ ir „pedikiūro“ sąvokos nereiškia lakuotų nagų. Yra higieniškas pedikiūras ir manikiūras, kai tik sutvarkomos odelės aplink nagus ir pati nagų plokštelė.

REKLAMA

Mano draugas kartą pasakė, kad jam nepatinka moterys, pasidariusios pedikiūrą. Jam net į galvą neatėjo, kad jis tiesiog nesupranta pedikiūro sąvokos, nes tai reiškia tik tvarkingą nagų, kulnų ir apskritai pėdų išvaizdą. Tikriausiai jam nepatiko lakas ant nagų.

pedikiūras

Beje, iš dalies jam pritariu. Daugeliui moterų taip pat nepatinka dažomi kojų nagai. Tačiau kitiems tai patinka. Kaip gražiai atrodo moterų pėdos su neįprastais ir ryškiais nagų dizainais!

REKLAMA

Įdomu tai, kad dažniausiai šaltuoju metų laiku mažai kas mato mūsų pedikiūrą, išskyrus mus pačias. Štai kodėl galite įjungti savo fantaziją ir daryti viską, ko tik širdis geidžia. Ir koks skirtumas, kiek jums metų! Jei grįšite namo po pasivaikščiojimo, nusiaukite batus, kojines ir mėgaukitės žaismingu pedikiūru… Tai laikas, kai drąsiai galite pasakoti meistrui apie savo idėjas!

pedikiūras

REKLAMA

Mūsų redakcijos nuomone, būtent moterims, sulaukusioms 50 metų, labiausiai tinka ryškūs kojų nagai. Su amžiumi nagų plokštelės spalva gali šiek tiek išblukti, o spalvingas lakas šiai kūno daliai suteikia gyvumo. Beje, tai taikoma ne tik pedikiūrui, bet ir manikiūrui!

Mūsų straipsniuose galite rasti populiariausių idėjų. Taip pat nepamirškite, kad pedikiūro procedūra apima ne tik nagų priežiūrą. Tai taip pat apima kulnus ir pėdas apskritai. Ar žinojote, kad net menkiausias nepatogumas dėl kojų šiurkštumo gali sugadinti jūsų nuotaiką visai dienai? Ir tai tiesa! Jūs nepastebite šio diskomforto, bet jis yra. Rūpinkitės savimi ir savo gražiomis kojomis!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].