Nagų ilgis neretai lemia ir manikiūro pasirinkimą. Mes jums paruošėme geriausių idėjų, tinkamų ilgiems nagams, rinkinį. Tokį manikiūrą galite drąsiai rinktis įvairioms progoms.

REKLAMA

Šiandien manikiūras yra svarbi beveik kiekvienos merginos įvaizdžio dalis. Gana dažnai norima neapsiriboti vien tik standartiniais sprendimais, tačiau taip pat siekiama, kad manikiūras būtų universalus. Labai svarbu, kad nagų dizainas būtų harmoningai derinamas su nagų forma: jei beveik viskas tinka trumpiems nagams, turint ilgus nagus viskas yra kiek sudėtingiau. Pasirinkti tinkamą manikiūrą bus kur kas paprasčiau, jei  pasinaudosite tinklaraštininkės ir tendencijų kūrėjos Katrinos Klimovos patarimais. Ji pateikė tikrai puikių manikiūro idėjų.

Nude atspalviai

Jau keletą metų subtilių nude atspalvių manikiūras išlieka populiariausia nagų tendencija. Tai yra universalus manikiūras, kuris tinka prie visko ir per daug nekrenta į akis. Be to, toks manikiūras vizualiai lieknina pirštus ir rankas, o tai daugybei moterų yra tikrai svarbus privalumas. Pasirinkite tinkamą atspalvį, kuris derėtų prie jūsų odos, kad manikiūras vizualiai jai nesuteiktų gelsvo atspalvio.

REKLAMA

Ombre

Tai – sklandus perėjimas nuo vienos spalvos prie kitos. Toks nagų dizainas puikiai tinka ilgiems nagams. Pagrindinis jo privalumas – galima rinktis visiškai skirtingus spalvų derinius: nuo subtilių ir beveik nematomų iki ryškesnių.

Dizaino kontrastai

REKLAMA

Toks manikūras pradėjo populiarėti 2020 m. Ši tendencija atėjo iš Amerikos hiphopo ir repo kultūros, kurios garsūs atstovės stebina savo drąsa kuriant nagų dizainą. Kad jūsų manikiūras neatrodytų pernelyg spalvingas ir pretenzingas, pabandykite kontrastingai derinti dvi spalvas ir pasirinkti keletą geometrijos detalių.

REKLAMA

Linijos

Minimalizmas vis dar išlieka labai populiarus. Jei pasirinkote vienspalvį nagų laką, tačiau norite šiek tiek pagyvinti manikiūrą, galite papuošti nagus dekoratyviomis linijomis. Priklausomai nuo dizaino koncepcijos, linijos gali būti tiesios arba išlenktos.

REKLAMA

Marmuras

REKLAMA

Jei pasirinkote ne ryškų, o prislopintų spalvų manikiūrą, marmuro raštas pravers jį tikrai įspūdingu. Nereikėtų marmuriniu raštu puošti  visų nagų – galite pagyvinti vos vieną ar du nagus, ir manikiūras tikrai atrodys stilingai. Rinkitės gana neutralias spalvas: baltą, pilką, juodą.

REKLAMA

Neoninis manikiūras

Neoninis manikiūras vis dar užtikrintai išlaiko savo pozicijas manikiūro tendencijų pasaulyje. Gali būti pasirenkamas vienspalviai atspalviai arba galite skirtingus neoninius atspalvius derinti tarpusavyje, išgaunant įdomią spalvų kombinaciją.

REKLAMA

Įvairiaspalvis manikiūras

REKLAMA

Tokiam manikiūrui rinkitės kelis atspalvius ir kiekvienam nagui pritaikykite po vieną toną. Jei pasirinksite tokį manikiūrą, tikrai nereikės jokių papildomų detalių, nes pagrindinis akcentas yra būtent spalvos ir jų deriniai.

REKLAMA

Geometrinės formos

Tokie puošybos elementai puikiai atrodo ir ant vienspalvių, ir ant įvairių spalvų nagų. Įvairios geometrinės figūros neturėtų būti pertekliškos: pakanka jomis papuošti vos dalį nago, kad manikiūras neatrodytų pernelyg perkrautas.

REKLAMA

Minimalizmas su blizgučiais

REKLAMA

Jei jums vis dar sunku atsisakyti blizgučių, kuriais puošiate nagus, rekomenduojame rinktis kiek sušvelnintą variantą: blizgučiais puoškite vien tik nago kraštą arba papuoškite vos po vieną rankos nagą. Toks manikiūras atrodys tikrai išskirtinai ir stilingai.

REKLAMA

Matinis dizainas

Prieš porą metų labai išpopuliarėjo matinis manikiūras, kuris iki šiol išlieka itin populiarus. Matinis manikiūras atrodo stilingai pasirinkus bet kokią spalvą, todėl rinkitės tokį pagrindą, kuris jums labiausiai patinka – nuo ​​tamsių iki ryškių atspalvių. Vis dėlto, įspūdingiausiai atrodo tamsių atspalvių matinis manikiūras.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].