Makiažo meistrė kosmetiką naudoja tam, kad atjaunintų savo 80-metę močiutę

Makiažo meistrė iš Škotijos nusprendė padaryti staigmeną savo 80-metei močiutei ir padarė jai profesionalų makiažą. Rezultatas buvo išties stebuklingas, keli triukai pavertė močiutę tikra gražuole.

REKLAMA

Kaip sako pati anūkė Julija Stronach, norint pasiekti atjauninantį poveikį, reikia vengti storų pudros sluoksnių. Dar viena maža paslaptis: tepant makiažą ant antakių, būtina šiek tiek ryškiau formuoti tik viršutinę jų dalį. Per tamsūs ir griežti antakiai prideda amžiaus.

REKLAMA

makiažo meistrė

Julija taip pat įsitikinusi, kad močiutės išvaizdai grožio prideda ne tik geras makiažas, bet ir gera genetika, nes ji praktiškai nieko nekeitė joje, o tik pabrėžė ryškius veido bruožus.

REKLAMA

O kaip jums ši transformacija, mieli skaitytojai? Manome, kad sutiksite, jog Julija – puiki makiažo meistrė!

REKLAMA

Stilistė paprastą moterį pavertė įspūdinga grožio karaliene

Stilistė paprastą moterį pavertė įspūdinga grožio karaliene

Kiekviena moteris nori matyti gražų atspindį veidrodyje. Juk taip gera jaustis gražia, tuomet ir nuotaika visą dieną būna gera. Makiažo meistrė ir stilistė iš Azerbaidžiano puikiai išmano savo darbą. Pažiūrėkite, kaip ji pakeitė paprastos moters įvaizdį. Garantuojame, liksite apstulbę!

REKLAMA

Ayan Shafag ne tik veda makiažo kursus, bet ir nuolat tobulina savo įgūdžius, lanko įvairius seminarus, parodas ir praktikas. Mergina yra gana garsi šios srities specialistė ir daugelis svajoja tapti jos klientais. Ayan neseniai paskelbė labdaros projektą. Gatvėje ji kreipėsi į moteris, kurioms, jos manymu, reikėjo priežiūros ir pagalbos. Po meistrės stebuklingų rankų kai kurios moterys savęs neatpažino.

REKLAMA

Štai viena klientė iš daugelio – eilinė moteris, kuri labai sunkiai dirba ir visai nesirūpina savimi.

stilistė

REKLAMA

Pirma, makiažo meistrė tepė drėkinamąsias priemones ant moters odos, nes ji buvo labai sausa. Tada ji pradėjo taikyti skirtingų atspalvių tonus, kad pabrėžtų veido bruožus ir paslėptų trūkumus.

REKLAMA

Toliau ji pabrėžė moters akis tepdama skirtingų atspalvių šešėlius, sutvarkė antakius ir padarė jiems labai gražią formą. Paskui stilistė sutvarkė moters plaukus, taikydama jiems įvairias procedūras.

stilistė

REKLAMA

Rezultatas!

REKLAMA

Klientė negalėjo sulaikyti ašarų, ji tapo neatpažįstama. Pripažinkite, rezultatas tikrai įspūdingas!

stilistė

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.