Tik Tok platformos vartotoja Valerija įrodė, kad makiažas išties daro stebuklus. Jai pavyko neįtikėtinai transformuoti savo išvaizdą.

REKLAMA

Vyrai neabejotinai pasijustų apgauti, pamatę šią gražuolę be makiažo. Savo platformoje mergina dalijasi nuostabios transformacijos vaizdais.

Valerijos Voroninos Tik Tok paskyrą seka nemenkas skaičius sekėjų. Vartotojai noriai žiūri ir komentuoja gražuolės išvaizdos pokyčius. Pati mergina nelaiko savęs gražia, tačiau moka tam tikrų gudrybių: slepia trūkumus, o dėmesį sutelkia tik į privalumus.

REKLAMA

Vaizdai „prieš“ ir „po“ neretą verčia susimąstyti, ar tai tikrai tas pats asmuo. Makiažas, šukuosena ir gražūs drabužiai daro stebuklus, o Valerija tai meistriškai patvirtina. Po jos vaizdo įrašais komentatoriai susiskirstė į dvi stovyklas: vieni smerkia jauną moterį už tokį „apgaudinėjimą“, o kiti žavisi jos sugebėjimais. Visgi neįmanoma paneigti, kad Valerija išties puikiai įvaldžiusi makiažo meną.

REKLAMA

Paskutinis vaizdo įrašas sukėlė vartotojų ovacijas. Mergina parodė neįtikėtinai atliktą, net milijoną patiktukų gavusią transformaciją.

REKLAMA
@voronina_valeria_

#makeup #makeuptransformation #transformation #sameperson

REKLAMA

♬ original sound – 🇯🇲NERUKESSA🏳️‍🌈

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.