Dauguma moterų nori kuo ilgiau atrodyti jaunos ir gražios. Ir čia atsiranda įvairūs patarimai ir būdai, kaip to pasiekti. Kosmetologinės procedūros, masažai, brangios priežiūros priemonės ir daug daugiau. Tačiau vienas iš paprasčiausių ir prieinamiausių būdų gerai atrodyti yra senėjimą stabdantis makiažas. Tuo pačiu didžiausio dėmesio nusipelno lūpų sritis, nes būtent ji labiausiai keičiasi su amžiumi.

REKLAMA

Jaunatviško makiažo nereikia naudoti vyresniame amžiuje. Jei jaunos merginos su juo galės pabrėžti natūralų grožį, tai vyresnės moterys tiesiog atrodys keistai. Geriau rinktis savo amžiui tinkamą makiažą.

Jauninantis lūpų makiažas: patyrusios vizažistės paslaptys

Apie šias gudrybes man papasakojo profesionali vizažistė. Keliaudama pas ją negalėjau pagalvoti, kad šventiniams vakarui gausiu ne tik gražų makiažą, bet ir vertingos informacijos grožio srityje.

REKLAMA

Kai iškilo klausimas dėl lūpų dažų spalvos pasirinkimo, paprašiau lūpas dažyti įprastu blizgesiu, nes lūpų dažai mane sendina. Meistras paklausė, kodėl taip manau. Išklausiusi mano argumentus, ji paėmė ryškų lūpdažį ir pradėjo pasakoti.

REKLAMA

Lūpų ir makiažo kontrastas

Svarbu atsiminti, kad lūpų makiažas, naudojant kontrastingas spalvas, pajaunins jus keliais metais. Tai ypač pasakytina apie ryškių, sodrių spalvų lūpų dažus. Pasirodo, neryškios spalvos ir neaiškus lūpų kontūras, vizualiai sumažina lūpas. O sumažėjusi apimtis natūraliai „prideda“ kelis papildomus metus.

REKLAMA

Taigi atsižvelgiant į tai, galima rinktis tamsesnius, sodresnius (nebūtinai labai ryškius lūpų dažus), kurie jus vizualiai pajaunintų.

REKLAMA

Beje, tamsus pieštuko kontūras, nepripildytas spalva, atrodo dar prasčiau. Jei jums labai patinka kontūras, kuris yra šiek tiek tamsesnis nei vidurys, tada yra išeitis. Atkreipkite dėmesį į naują makiažo tendenciją – ombre lūpas. Toks stilius daug gaiviau ir geriau.

REKLAMA

Teisingas kontūras

Kaip ir kaip to nenorėtume, bet su amžiumi lūpų apimtis po truputį mažėja ir lūpos plonėja. Vizualiai šią problemą galite išspręsti pasitelkę gerą lūpų makiažą.

Atidžiai pažiūrėkite į savo lūpas veidrodyje ir suraskite natūralios spalvos kontūro pabaigą. Už jo yra nedidelis reljefas , bet nėra spalvos. Tai ir yra jūsų lūpų pratęsimas. Šią dalį drąsiai galite dažyti pieštuku ar lūpų dažais. Atrodys natūraliai, tačiau lūpos bus kiek didesnės.

REKLAMA

Jei tokio lūpų padidinimo jums nepakanka, turėtumėte šiek tiek peržengti čia nurodytą sritį. Prieš nubrėždami už krašto išsikišusią kontūrą, vizualiai padalykite lūpas į tris lygias dalis. Nežymiai padidinta vidurinė dalis atrodys geriausiai. Taip lūpos atrodys šiek tiek aukštesnės.

REKLAMA

Na, o jei tokios dekoratyvinės pastangos nesuteikia norimo dydžio lūpų, reikėtų kreiptis pagalbos į kosmetologą. Kelios užpildo injekcijos suteiks lūpoms apimties ir pakels kampučius. Grožio injekcijose nėra nieko blogo. Svarbiausia rasti kokybiškai dirbantį specialistą ir nepersistengti.

REKLAMA

Aiškūs kampai

Kad jauninantis lūpų makiažas atrodytų išbaigtas, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas kampučiams. Neryškūs nuleisti kampai sukurs pavargusio žmogaus vaizdą. Be to, tai suteikia jūsų išvaizdai papildomo amžiaus. Mums nereikia tokio efekto. Štai kodėl kampus reikia nudažyti pagal labai aiškią liniją ir, jei reikia, nuvalyti dažų perteklių, kad liktų tik griežtos linijos.

REKLAMA

Dar viena gudrybė: kad kampučiai atrodytų aiškiau, suformavę lūpas spalva, apibrėžkite kraštą maskuokliu. Tam naudokite švarų, ploną šepetėlį. Taip galite geriau apibrėžti kontūrą ir suteikti makiažui tvarkingumo įspūdį.

REKLAMA

Neabejotinai mūsų patarimai padės jums pabrėžti jūsų lūpų grožį. Norėdami tai įrodyti, pažiūrėkite, kaip makiažas veikia moters išvaizdą. Su jo pagalba galite ne tik atjaunėti, bet ir pasijusti tikra superžvaigžde!

 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.