Vizažisto nuotraukos „Instagram“ socialiniame tinklalapyje tiesiog atima žadą. Žinoma, išvaizda mūsų gyvenime tikrai nėra pats svarbiausias dalykas, tačiau gerai atrodydami kur kas labiau pasitikime savimi. Vizažistas Vadimas Andrejevas puikiai žino, kas gali paskatinti žmones labiau pasitikėti savimi. „Instagram“ socialiniame tinklalapyje  Vadimas turi daugiau nei 40 000 sekėjų. Čia jis nuolat publikuoja „pasikeitusių“ klientų nuotraukas. Savo darbą jis apibūdina taip:

REKLAMA

„Nuotraukomis noriu parodyti, kad kiekvienas gali atrodyti skirtingai, ir skirtingai išreikšti savo grožį. Tai yra tiesiog puiku!

REKLAMA

Vadimas į profesionalių vizažistų mokyklą įstojo būdamas 16 metų. Nuo to laiko praėjo 20 metų, ir Vadimas tapo labai populiariu vizažistu! Jo darbai kalba patys už save!

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Į jį kreipiasi įvairaus amžiaus žmonės: nuo subrendusių moterų, kurios nori visiškai pakeisti savo išvaizdą, iki visai jaunų merginų, norinčių eksperimentuoti su savo išvaizda. Kartais į vizažistą kreipiasi ne tik merginos, bet ir vaikinai. Dar daugiau meistro darbų galite pamatyti čia:

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.