Keletas nuostabaus manikiūro idėjų 2020 metams. Ar sugebėsite išsirinkti?

Šiuolaikinis manikiūras yra tikras meno kūrinys. Meistrės nuolat tobulėja ir vis stebina mus savo nuostabiais darbais. Pažiūrėkime, kokios manikiūro idėjų tendencijos bus madingos 2020 metų sezonui.

Labiausiai aktualūs yra vidutinio ilgio nagai. Tai atrodo natūra ir kartu patogu. Kalbant apie labai trumpų nagų manikiūro variantus, kurie anksčiau buvo labai madingi, tendencijos šiek tiek pasikeitė. Dabar manikiūras turėtų būti daromas ilgesniems nagams. Ant ilgesnių nagų yra vietos, kur nagų dailės meistrai gali parodyti savo sugebėjimus.

1.

2.

manikiūro idėjų

3.

4.

manikiūro idėjų

Įvairių dydžių ir spalvų cirkoniai visuomet išlieka madingi. Vis daugiau ir daugiau nagų dailės meistrų išbando įvairesnius manikiūro būdus. Specialiais milteliais suteikia nagams žvilgesio, kurie atrodo tarsi aksominiai.

5.

6.

manikiūro idėjų

Gyvūnų kailio raštų atkartojimas puikiai išplito nagų dizaine. Jei padarote jį neįprastų spalvų, manikiūras atrodo labai originalus.

7.

Vėl sugrįžo dažymo nagų derinys vadovaujantis skaičiumi 2. Pagal šį dizainą 2 nagai dažomi viena spalva, kiti 2 – kita. Tai atrodo originalu ir nenuobodu.

8.

manikiūro idėjų

Žiemą manikiūrai su sodriai mėlyna spalva atrodo puikiai. Tradiciškai ji derinama su baltais, lengvais blizgučiais. Tai galima laikyti klasikiniu sprendimu. Tvarkingas manikiūras puikiai tinka merginoms, kurios yra priverstos laikytis tam tikro aprangos kodo.

9.

Nagai su sklandžiu spalvų perėjimu nepraranda aktualumo. Toks sprendimas puikiai atrodo pridedant centre plačią liniją.

10.

manikiūro idėjų

Spalvoti nagų galiukai. Tai atrodo gražiai ir originaliai!

11.

12.

manikiūro idėjų

Palaipsniui grįžta ilgų, aštrių, priaugintų nagų mada. Tai nėra visiškai praktiška, tačiau meistrai turi ant ko „piešti“.

13.

Aštrūs nagai yra labai patogūs norint juos dekoruoti įvairiausiais piešiniais ar išbadyti naujausias manikiūro mados tendencijas.

14.

manikiūro idėjų

Visas manikiūro meno žavesys yra tas, kad galite pasirinkti tokį dizainą, kuris atitiktų jūsų nuotaiką. Nuolat eksperimentuokite su įvairiausiais piešiniais.

15.

16.

manikiūro idėjų

17.

18.

manikiūro idėjų

19.

20.

manikiūro idėjų

21.

22.

manikiūro idėjų

23.

24.

manikiūro idėjų

25.

26.

manikiūro idėjų

27.

28.

manikiūro idėjų

29.

30.

manikiūro idėjų

31.

32.

manikiūro idėjų

33.

manikiūro idėjų

34.

manikiūro idėjų

35.

36.

manikiūro idėjų

37.

38.

39.

40.

Tikimės, kad tiek manikiūro idėjų jums užteks!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].