Vienas tinkamiausių vyriškų aksesuarų paryškinančių juos nešiojančių asmenų solidumą – tai vyriškos apyrankės. Jas galima dovanoti artimiems šeimos vyrams ir geriems draugams per kalendorines metų šventes, jų gimtadienius, vestuvines sukaktis ir kitas progas.

REKLAMA

Kokių esama vyriškų apyrankių ir kokiomis progomis kurias iš jų naudoti?

Vyriškų apyrankių pasirinkimo galimybės yra labai plačios. Jos būna ne tik metalinės, bet ir odinės, iš karoliukų vėrinio ar audinio. Be to, apyrankių spalvos irgi yra įvairios. Jeigu norima sukurti solidų įvaizdį, tada labiausiai tinka aukso, sidabro ir kitų tauriųjų metalų bei odinės apyrankės. Toks įvaizdis reikalingas verslo derybų ar kitoje panašioje aplinkoje, o laisvalaikio pramogų metu galima nešioti žaismingesnes, paprastesnes apyrankes. Svarbiausia vengti per didelio papuošalų kiekio, nes tai parodytų jūsų neskoningumą.

REKLAMA

Kaip derinti apyrankę prie bendro įvaizdžio?

Pagrindinė apyrankių derinimo prie bendro įvaizdžio taisyklė yra tokia – apyrankė neturi tapti esminiu aprangos akcentu, tačiau vis dėlto ji turi išlikti pastebima ir saikingai patraukti aplinkinių dėmesį. Jeigu vyriškoje drabužinėje karaliauja klasikiniai kostiumai, suderinti švarkų ir kelnių deriniai, tada geriausia nešioti aukso, platinos arba sidabro apyrankes. Tačiau jei išeigai pasirenkate laisvalaikiui skirtą patogią aprangą, tada reikia rinktis odinę, gintaro karoliukų ar tekstilinę apyrankę.

REKLAMA

Ar verta rinktis apyrankę prieš ruošiantis dalyvauti oficialiame renginyje?

Kai dalyvaujama oficialiuose renginiuose, verslo susitikimuose ir darbinėse konferencijose, tada etiketas reikalauja vilkėti marškinius su ilgomis rankovėmis, todėl gali kilti keblumų su apyranke, nes ją tikrai uždengs marškinių rankogalis. Atsidūrus tokioje situacijoje vietoj apyrankės verčiau užsidėti ant kaklo klasikinę tauraus metalo grandinėlę.

REKLAMA

Kokios klaidos nedaryti, jei norite vienu metu nešioti kelias skirtingas apyrankes?

Jei jums norisi vienu metu nešioti kelias apyrankes, pasistenkite kad jos būtų pagamintos iš skirtingų medžiagų, nes tik tada bus įmanoma jas subtiliai ir kūrybiškai derinti tarpusavyje. Tokiu atveju labiausiai tiktų kelios minimalistinės apyrankės, o jei sumanytumėte nešioti kelias masyvias metalines apyrankes ant vienos rankos riešo, tai žinokite, jog tai būtų baisiai neskoninga ir nepataisomai sugadintų jūsų galimybę solidžiai atrodyti.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].