Kaip kuo greičiau sulieknėti? Tiesiog atsisakykite šių 6 maisto produktų

Jei neturite pakankamai jėgų ir kantrybės dietai palaikyti, yra paprastesnis būdas sulieknėti – neįtraukite šių 6 maisto produktų į savo mitybą. Rezultatas jus maloniai nustebins!

Vienintelė tikrai svarbi sąlyga, kuri yra būtina, kad šimtu procentų būtų patenkinti jūsų norai – turite šių produktų atsisakyti visiškai. Žinome, kaip sunku atsisakyti to, ką labiausiai mėgsti, bet jei norite vasarą džiaugtis lieknu kūnu, reikės susiimti.

1. Bulvės

Traškučiai, gruzdintos bulvytės, namuose keptos bulvės – visa tai dabar uždrausta ir turėtų nepasirodyti jūsų mityboje. Jei dažnai valgėte bulves greit pajusite, kaip mažėja figūros apimtys!

2. Įvairios dešros

Mėsos liekanos, konservantai, stabilizatoriai, tirštikliai, emulsikliai, antioksidantai, maistiniai dažikliai, kvapiosios medžiagos ir nuo 30 iki 50 % grynų riebalų – štai kas yra dešra. Ar dar jos norite?

3. Bet kokie paruošti padažai

Majonezas, kečupas, sūrio padažas, „Cezaris“, „100 salų“ – prekybos centrų lentynose yra šimtai padažų. Visi jie yra blogis, nes juose yra 25% cukraus.

sulieknėti

4. Cukrus

Pagaliau privalote pasakyti cukrui ne!

5. Bet kokie produktai be cukraus” ir “su mažai riebalų”

Dėl įvairiausių saldiklių padidėja apetitas, tad valgote šimtą kartų daugiau nei įprastai. Mažai riebalų turintys produktai jums kenkia, nes, negaudamas pakankamai riebalų, organizmas pradeda kaupti riebalus trigubai stipriau.

6. Druska

Tai nebus lengva, bet tikslas to vertas. Atsisakykite druskos. Patikėkite, greit suprasite, kodėl jos verta atsisakyti. Druska sulaiko skysčius organizme, o kai jie išsivalys, pajusite, kad palengvėjote!

Atsisakius šių 6 maisto produktų sulieknėti taps daug lengviau. Mes tikime jumis!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].