Kaip atskirti gerą manikiūro ir pedikiūro meistrą nuo blogo?

Manikiūras ir pedikiūras yra labai populiarios grožio procedūros. Praktiškai kiekviena moteris nori pasigražinti savo nagus, jei ne kasdien, tai bent jau ypatingomis progomis. Tik kaip surasti geriausią specialistą, kai tokia didžiulė pasiūla? Atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus.

REKLAMA

Nagų odelių šalinimas

Manikiūro meistrai padidina savo pajamas siūlydami papildomas paslaugas. Pavyzdžiui, nagų odelių šalinimą. Tačiau ne visada jie tai atlieka teisingai. Nagų odelės yra atsakingos už nagų apsaugą nuo bakterijų ir infekcijų. Todėl paprašykite pašalinti tik tą odelės dalį, kuri yra sausa ar žvynuota. Būkite atsargi, kad meistras nepašalintų visos odelės.

REKLAMA

Įrankių sterilizavimas

Dauguma meistrų tinkamai sterilizuoja savo įrankius, tačiau kai kurie naudoja juos pakartotinai. Kad būtų laikomasi higienos normų, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus: ar klientai, ateidami ir atsisėsdami, nusiplauna rankas, ar meistras turi licenciją ir ar turi dezinfekcinių priemonių.

REKLAMA

Nagų problemų sprendimas

Dauguma meistrų nenori išspręsti problemos, o tik ją nuslėpti. Todėl dažnai vietoj nagų gydymo jie rekomenduoja problemą paslėpti dirbtiniais nagais. Jie atrodo gražiai, bet iš tikrųjų labai neigiamai veikia nagus. Jei turite kokių nors nagų problemų, verčiau kreipkitės į specialistą medicinos įstaigoje.

REKLAMA

Nagų lako pašalinimas

Dauguma meistrų pašalina tik anksčiau užteptą laką. Tačiau dėl to nagai gali tapti sausi ir trapūs. Ištikimas savo profesijai ir savo klientais besirūpinantis profesionalas ne tik visiškai pašalina laką, bet ir nagus patepa specialiu aliejumi, kad šie gautų maistinių medžiagų ir drėgmės.

REKLAMA

Odos pūslelių šalinimas

Yra daug klientų, kurie paprašo savo manikiūro meistro sutvarkyti odos pūsleles, nes nenori už šią procedūrą papildomai mokėti kitoje įstaigoje. Tačiau pūslelių negalima pašalinti be tam reikalingų įgūdžių. Negalima teikti tokio prašymo, nebent manikiūro meistras turi atitinkamą pažymą. Šalinant pūsleles yra labai didelė infekcijos rizika. Todėl nepatingėkite nuvykti į ligoninę ir kreiptis pagalbos į specialistus.

REKLAMA

Įaugusių nagų gydymas

Įaugę nagai nėra pedikiūro ar manikiūro meistro darbas. Kad atsikratytumėte šios bėdos, turite kreiptis į medicinos įstaigą. Neprofesionali nagų priežiūra gali pabloginti situaciją.

REKLAMA

Dabar žinote, kaip atskirti gerą manikiūro meistrą nuo neprofesionalaus. Rinkitės atsakingai!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.