Kiekvienas žmogus nori būti gražus!

Gaila, bet jei nori atrodyti kaip karalienė, tai reikalauja daug pastangų, laiko, energijos ir pinigų.

Paslaptys, kurios padės atrodyti gražiai

Siūlome pasinaudoti keliais patarimais ir visada atrodyti puikiai!

1. Kaip neišpurvinti drabužių lūpų dažais

Dažnai turite pasikeisti drabužius, jei rengiatės po to, kai pasidažėte lūpas. Kad nepaliktumėte lūpdažio pėdsakų ant drabužių, veidą kuo nors uždenkite.

Jei nieko nesugalvojate, puikiai tinka popierinis maišelis!

2. Kaip išvalyti kosmetikos šepetėlį

Po ilgesnio naudojimo būtinai reikia išplauti kosmetikos šepetėlius.

Paruošite šilto vandens, o į jį įlašinkite skysto muilo ir pasiimkite sietelį. Sudėkite šepetėlius į sietelį ir palikite kelioms minutėms. Po to nuskalaukite švariu vandeniu.

3. Nusivalykite makiažą po blakstienomis

Nubėgusį tušą po blakstienomis puikiai padės nuvalyti lūpų balzamas. Patepkite juo po akimis ir švelniai pavalykite vatos diskeliu. 

4. Naminis makiažo valiklis 

Norėdami pašalinti makiažą, galite valiklį pasigaminti patys. Jums reikės vandens, kūdikių šampūno ir kokoso aliejaus. 

Sumaišykite ingredientus ir pašildykite mikrobangų krosnelėje, kad būtų skystis būtų šiltas. Pamirkykite į jį vatos diskelį ir nusivalykite makiažą.

5. Kaip vizualiai padidinti lūpas 

Norėdamos padidinti savo lūpas, galite naudoti blizgesį. Jis turėtų būti naudojamas ne per visą lūpų paviršių, bet tik išilgai kontūro. Dar pridėkite atspalvio lūpų centre.

6. Kaip neišlįsti už lūpų kampučių

Jei nenorite išsitepti lūpų kontūrų, o juo labiau kampučių, įsikąskite vatos tamponėlį.

7. Kaip “surinkti” akių šešėlius 

Apsukite lipnią juostelę virš piršto išorine klijavimo puse. Lipniąja puse lėtai surinkite išsibarsčiusius šešėlius nuo veido.

Kiekviena moteris turi turėti savo mažus triukus. Tikimės, kad jums tai padės! Jei turite savo paslapčių, pasidalinkite su mumis!

Šaltinis

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].