Holografiniai plaukai - nauja tendencija. Ar išbandysite?

Mada niekada nenustoja mūsų stebinti ir plaukų dažymas tikrai nėra išimtis. Šiuo metu labai madingi vaivorykštės spalvomis blizgantys holografiniai plaukai.

Ši mada nebėra vien tik nagams ar drabužiams. Naujoji tendencija jau taikoma ir plaukų dažyme! Holografiniai plaukai greitai sužavėjo visus plaukų stilistus pasaulyje!

holografiniai plaukai

Tai dažymas, kuris pritrenkia ir nustebina net drąsiausius. Jis pasižymi ryškių pastelinių atspindžių deriniu. Spalvos kruopščiai sumaišomos, siekiant 3D holografinio efekto. Jis ypač išsiskiria ant pilkų ar šviesių plaukų.

Toks plaukų dažymas labai tinka drąsioms merginoms, kurios tiksliai žino, ko nori. Jei nuspręsite taip dažytis plaukus, būtinai kreipkitės į patyrusią specialistę!

holografiniai plaukai

Socialiniuose tinkluose tokie plaukai plinta žaibo greitumu, todėl tikėtina, kad ši tendencija netrukus pasirodys ir mūsų gatvėse. Ar išdrįstumėte taip dažytis plaukus?

Atrodo tikrai labai gražiai!

holografiniai plaukai

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].