Kaip ir dauguma mūsų aplinkos moterų, mano mama pradėjo skirti daugiau laiko sau tik išėjusi į pensiją. Kol turėjo darbą, visada skubėdavo. Išėjusi į pensiją mama tarsi pakeitė savo mąstymą. Dabar jos rytas prasideda ne nuo puodelio stiprios kavos ir kosmetikos, o nuo stiklinės vandens su citrina, jogos ir veido mankštos.

REKLAMA

Beje, šią vasarą mamytė net užsiregistravo „Instagram“ tinkle, kad galėtų sekti savo mėgstamas žvaigždes ir naujas mados pasaulio tendencijas. Vieną iš jos mėgstamiausių tinklaraštininkių net aš pradėjau stebėti. 50-metė Ellada yra anti-senėjimo blogerė. Būtent ji savo puslapyje pasidalino veido formavimo ir mankštos pratimais. Šie veido pratimai tinka įvairaus amžiaus moterims!

REKLAMA

Pratimai su buteliu

REKLAMA

Į 0,5 l plastikinį butelį įpilkite šiek tiek vandens (30-50 ml). Užsukite butelį dangteliu ir suimkite jį lūpomis. Šiek tiek atloškite galvą ir laikykite butelį lygiagrečiai grindims kaip galite ilgiau. Tuo metu kaklas turi būti tiesus, o skruostai įsitempę. Aplink lūpas esanti sritis prisipildys daugiau kraujo.

Šį pratimą atlikite po keturias ar penkias serijas paeiliui. Laikui bėgant galėsite pripildyti visą butelį vandens. Šis pratimas sutrauks suglebusią skruostų ir kaklo odą, ir padės atsikratyti mikro raukšlelių prie lūpų.

REKLAMA

Pratimai su balionu

REKLAMA

Pratimas su balionu yra sunkus. Pirmiausia į plaučius reikia įtraukti oro, o tada jį išpūsti į balioną. Po to vėl atgal: iš baliono įtraukite oro į plaučius. Pakartokite oro įkvėpimą ir iškvėpimą maždaug 3 kartus. Tada pailsėkite ir vėl pradėkite pratimą iš naujo.

Šis pratimas labai teigiamai mankština skruostus. Jei jį darysite reguliariai, skruostai ilgainiui įsitemps, suteikdami jums sveiką veido spindesį.

REKLAMA

Pratimas su pieštuku

REKLAMA

Paimkite pieštuką tarp lūpų, kaip parodyta paveikslėlyje. Judinkite pieštuką pirmyn ir atgal lūpomis, jas užčiaupdami ir atverdami. Pratimą kartokite 10-20 kartų. Po to pailsėkite ir pradėkite iš naujo. Užteks atlikti du ar tris pakartojimus vienu kartu.

Pratimas su pieštuku taip pat laikomas gana sudėtinga japoniška veido formavimo technika. Jos netgi mokoma specialiuose kursuose. O taip yra todėl, kad šis pratimas įtraukia visus lūpų, skruostų, nosies, smakro ir kaklo raumenis. Poveikis iš tiesų garantuotas!

REKLAMA

Be gimnastikos ir įvairiausių atjaunėjimo technikų, Ellada savo puslapyje dalijasi ir pozityviu požiūriu į gyvenimą. Pagal savo amžių ši moteris atrodo daug jaunesnė ir mėgsta psichologiją ir kūrybą. Savo nuotraukomis ji išties įkvepia daugybę moterų. Ak, norėčiau taip atrodyti, kai būsiu vyresnė! Ką apie ją manote jūs?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.