Kaip pašalinti mimikos raukšles, pasakojo gydytoja dermatologė, kosmetologė, trichologė Jekaterina Ezhova. Botulino terapija yra viena populiariausių procedūrų kosmetologijoje. Pirmą kartą medicinos praktikoje juo buvo koreguojamas žvairumas, o šiuolaikiniame pasaulyje tai yra geriausias būdas pašalinti mimikos raukšles, smulkias raukšlių linijas, harmoningai išsaugant natūralią veido išraišką.

REKLAMA

Ši procedūra efektyviai padės koreguoti pagrindinius su amžiumi susijusius pokyčius vos per porą procedūrų – pagrindinio vizito ir privalomos papildomos korekcijos po 14 dienų. Kosmetologė pirmiausia atlieka odos diagnostiką, pagal jūsų poreikius parengia gydymo planą, nustato korekcijos zonas, taip pat reikiamą metodiką procedūros atlikimui. Labai svarbu lankytis pas sertifikuotą specialistą, kad išvengtumėte problemų, pvz., nekokybiškų medžiagų, patirties trūkumo ir t. t.

Procedūros pranašumai:

  • Prieinamumas ir greiti rezultatai,
  • Platus indikacijų spektras,
  • Neskausmingumas,
  • Saugumas,
  • Natūralių veido išraiškų išsaugojimas,
  • Procedūros patogumas ir reabilitacijos proceso nebuvimas.

Tačiau tokios procedūros, kuriai nebūtų kontraindikacijų, nėra. Be bendro sąrašo – įskaitant ligų paūmėjimus, pūslelinę, onkologiją, nėštumą ir žindymą, botulino terapijai yra ir estetinių kontraindikacijų.

REKLAMA

Jos atsiranda dėl veido anatominės struktūros ypatybių, minkštųjų audinių tūrio ir bendro darnaus veido suvokimo. Kartais raukšlių išlyginimas gali sukurti „niūrią išvaizdą“ ar net diskomfortą valgant ir besišypsant. Esant ryškioms raukšlėms, galite apsvarstyti galimybę jas užpildyti hialurono rūgšties pagrindu pagamintu užpildu.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.