Efektyvus pedikiūras namuose. Jums reikės tik šiek tiek laiko

Paprastai prižiūrėdami kojas naudojame pagalbinius instrumentus, tokius kaip pedikiūro mentelė ar pemzos akmuo. Rezultatas geras, bet, deja, trumpalaikis. Po poros dienų oda vėl tampa šiurkšti. Todėl pėdų priežiūros procedūras tenka atlikti vis dažniau. Jei nenorite tam skirti daug laiko, jums padės pedikiūras namuose.

REKLAMA

pedikiūras

Vasarą labiau nei bet kada kojų oda išsausėja ir reikalauja daugiau dėmesio. Norėdamas apsisaugoti, kūnas pradeda storinti pėdos epidermį, todėl jis tampa šiurkštesnis. Panašus vaizdas būna reguliariai apdorojant kulnus pedikiūro metu. Todėl prieš kelis mėnesius nusprendžiau atsisakyti šios procedūros. Kaip nuo to laiko rūpinuosi savo kojomis, skaitykite toliau.

REKLAMA

Kaip greitai ir lengva pasidaryti pedikiūrą namuose?

pedikiūras

REKLAMA

1. Pedikiūro procedūra prasideda nuo pėdų vonelės paruošimo. Į dubenį supilkite karštą vandenį, įpilkite 4 šaukštus sodos. Išmaišykite ir panardinkite kojas į tirpalą.

REKLAMA

2. Nuvalykite odą rankomis, nenaudodami jokių įrankių.

3. Tada įtrinkite nedidelį kiekį sodos į švarias, sausas kojas ir užsimaukite kojines.

4. Jūs turite būti su kojinėmis mažiausiai dvi valandas.

REKLAMA

5. Praėjus šiam laikui, nuplaukite sodą, nusausinkite kojas ir patepkite bet kokiu maitinamuoju kremu.

pedikiūras

REKLAMA

Jau po dviejų procedūrų pajusite, kad jūsų kojų oda tapo pastebimai švelnesnė ir malonesnė. Aš reguliariai darau tokį pedikiūrą namuose ir galiu pasakyti, kad man tai labai padeda. Šis pedikiūras yra pigus, tačiau rezultatas tikrai vertas dėmesio.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.