Išmintingos moters tiesa yra tokia: „Nėra negražių moterų, yra tik blogai pasidažiusios“. Ir mes šiai tiesai pilnai pritariame! Gražus makiažas akimirksniu pakelia nuotaiką. Net nusipirkusi lūpų dažus ar akių šešėlius, galėsite šiek tiek kitaip atrodyti. O jei pateksite į tikro profesionalo rankas, veidrodyje pamatysite visiškai kitokią merginą.

REKLAMA

Štai keletas pavyzdžių, kaip profesionalus makiažas ir talentingų makiažo specialistų rankos per trumpą laiką gali paversti jus tikra žvaigžde! Skaitykite toliau, ir nustebsite kartu su mumis!

Gražus makiažas: nuotraukos prieš ir po

Žinoma, kiekviena iš mūsų žino, kaip pasidaryti kasdienį makiažą ir paslėpti nuovargio bei poilsio trūkumo pėdsakus. Tačiau yra profesionalų, kurie naudoja šepetėlius ir kosmetiką, kad sukurtų naują moters veidą. Vienas iš jų – makiažo meistras Pavelas Kondrašinas. Pamatykite, kaip moterys pasikeičia po jo makiažo.

REKLAMA
View this post on Instagram

A post shared by Паша Кондрашин 🔝 ВИЗАЖИСТ СПб (@pashakondrashin)

Stulbinantis makiažas su liftingo efektu, kad veidas atjaunėtų 15 metų.

REKLAMA

Žinoma, strazdanos atrodo mielai, bet pažvelkite, kaip pasikeičia mergina, pasidariusi profesionalų makiažą!

REKLAMA

O ši mergina, po atlikto vizažistės darbo, atrodo lyg modelis nuo podiumo.

REKLAMA

Probleminė oda – nemalonus reiškinys, tačiau laikinas. Svarbiausia nepamiršti, kad gerai atliktas makiažas gali ne tik paslėpti problemas, bet ir suteikti šventinę nuotaiką.

REKLAMA

Šioje nuotraukoje pavaizduota mergina, matyt, netrukus žengs ant raudonojo kilimo, nes dabar ji atrodo stulbinančiai!

REKLAMA

Ši gražuolė atrodo tarsi nužengusi iš kino ekrano. Pažvelkite, kaip su profesionaliu makiažu ir stiliumi pasikeitė net jos išvaizda!

REKLAMA

Ar tik man taip atrodo, ar tai ta pati moteris? Makiažas visiškai kitoks, švelnesnis, bet vis dar toks pat žavus.

REKLAMA

Kai sakėme, kad makiažas gali pašalinti nuovargį nuo veido, nejuokavome. Atkreipkite dėmesį, kaip makiažo meistras, naudodamas šepetėlius ir makiažą, pavargusią moterį pavertė brangaus žurnalo foto modeliu.

REKLAMA

Šiose dviejose nuotraukose atrodo lyg būtų dvi skirtingos merginos, jums taip neatrodo? Bet ne, tai tik profesionalaus makiažo galia! Pažiūrėkite, kaip spindi žalios gražuolės akys!

REKLAMA

Kita transformacija yra mano mėgstamiausia! Makiažas paslėpė visus trūkumus ir išryškino merginos grožį, o aprangos stilius dar labiau sustiprino efektą.

REKLAMA

Manote, kad makiažas gali pakeisti tik jaunas merginas? Na, ne! Grožis nežino amžiaus, ir jūs tuo galite įsitikinti žiūrėdami į šią nuotrauką.

REKLAMA

Tai tik nedidelė dalis to, kaip profesionalus makiažo meistras gali pakeisti jūsų išvaizdą!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].