Gražiausias akių makiažas: idėjos naujametiniam vakarėliui

Gražus akių makiažas neturi būti sudėtingas, kaip dauguma moterų yra įpratusios galvoti. Tiesą sakant, galima labai lengvai kerinčiai pasidažyti akis ir namuose, jums tereikia gerų kosmetinių priemonių ir minimalios patirties. Šiame straipsnyje atskleisime, kaip ir kokį gražų, šventišką makiažą gali pasidaryti net tos, kurios dažnai nesidažo.

akių makiažas

Norėdamos pasidaryti gražų akių makiažą, pirmiausia turite susipažinti su jo darymo taisyklėmis.

1. Prieš tepdamos šešėlius, paruoškite tam akių vokus: užtepkite ant jų makiažo pagrindo, kuris padės ilgiau išlaikyti makiažą.

2. Akių pieštuką naudokite tuomet, kai turite daug laiko pasiruošimui. 

3. Jei norite pasiekti išraiškingų akių efektą – naudokite netikras blakstienas.

4. Nepamirškite pasirinkti tinkamo dažų atspalvio, atsižvelgiant į jūsų odos spalvos tipą. 

5. Pasirinkite tokį makiažą, kuriam nereiktų daug patirties ir venkite naudoti daugiau nei tris šešėlių atspalvius.

6. Dažantis tušu, rekomenduojama labiau pabrėžti blakstienų šaknis, o tada zigzago judesiais judėti galiukų link.

akių makiažas

7. Norėdami pabrėžti akių aiškumą, nepamirškite gražiai suformuoti antakių, kurių atspalvis turėtų būti kuo artimesnis jūsų natūraliai plaukų spalvai.

Pradedantiesiems ypač patiks technika, pabrėžianti natūralų grožį. Čia akcentuojamas natūralumas, todėl užtenka ant akių vokų tepti šviesius atspalvius bei naudoti rudą tušą. Štai jums šventinio makiažo paprastos idėjos!

1.

2.

akių makiažas

3.

4.

akių makiažas

5.

akių makiažas

6.

7.

8.

akių makiažas

9.

10.

akių makiažas

11.

12.

akių makiažas

13.

14.

akių makiažas

15.

Kaip matote, akių makiažas nebūtinai turi būti įmantrus, kad atrodytų pasakiškai! Tikimės, kad mūsų patarimai ir idėjos padės jums pasidaryti pritrenkiantį naujametinį makiažą!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].