Emocijų psichologija: ką apie jus sako raukšlės ant kaktos?

Mūsų kūnas yra universalus mechanizmas, pagal kurį galime apskaičiuoti, kokį gyvenimą gyvename, kaip valgome ir ar skiriame laiko sportui. Pirmasis ir akivaizdžiausias senėjimo požymis yra veido raukšlės. Ar turėtumėte jų bijoti?

Ką apie jus sako raukšlės ant kaktos?

Raukšlės atspindi ne tik mūsų patirtų išgyvenimų kokybę ir intensyvumą. Su amžiumi epidermio ląstelių atsargos tampa vis mažesnės, todėl oda darosi sausesnė. Tai yra raukšlės, atsirandančios dėl senėjimo. Tačiau yra dar viena raukšlių rūšis, kurią sukelia psichologinės savybės – tai mimikos raukšlės. Pernelyg emocingi žmonės, dažnai besišypsantys, išraiškingai nustembantys – jie nuo mažens įgyja raukšles ant kaktos, lūpų ir akių kampučių.

Gilios raukšlės ant kaktos dažnai atsiranda Merkurijaus ir Saturno tipo žmonėms – tai nerimastingi, rimti ir dalykiški žmonės, dažnai pakeliantys kaktą, kas jiems padeda susidoroti su situacija.

Veneros ir Mėnulio tipo žmonės neturi raukšlių, nes jie niekada nerodo pernelyg stiprių emocijų.

Marso ir Saulės tipo žmonės dažnai turi gilias vertikalias raukšleles tarp antakių. Tai rodo valingą minties įtampą. Kuo gilesnė raukšlė, tuo labiau žmogus yra prieš jus nusiteikęs.

Kad ir koks žmogus bebūtumėte, laikykitės šių paprastų taisyklių, kad išvengtumėte naujų raukšlių atsiradimo:

  • meskite rūkyti
  • valgykite maistą, kuriame gausu antioksidantų (uogos, artišokai, slyvos, riešutai)
  • gerkite daug vandens (gryno, negazuoto)
  • venkite ilgo buvimo saulėje
  • „Grožio miegas“: miegokite tiek, kiek jums reikia
  • venkite streso

Mes patys esame savo kūno kūrėjai ir galime arba sutrumpinti aktyvų gyvenimo laikotarpį, arba jį pailginti. Palaikykite savo odą visada švarią, kad retos raukšlės atsirastų tik šypsantis!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].