Galime pamatyti ne vieną vyresnio amžiaus moterį, kuri vis dar kruopščiai rūpinasi savo išvaizda. Europoje tokių moterų yra tikrai nemažai.  Jos rūpinasi savimi ir tiesiog džiaugiasi gyvenimu. Jos dar kartą  įrodo, kad 60 metų (ir vyresnė) moteris vis dar gali būti graži. Grožio paslaptis yra labai paprasta – tereikia mylėti save.

REKLAMA

„Kartą nugirdau ant suoliuko sėdėjusių dviejų moterų pokalbį. Viena jų sakė:  Manikiūras? Kodėl mano amžiaus moterims  reikia manikiūro? Aš nuo to netapsiu gražesnė, manęs tai neišgelbės … “-  pasakoja viena moteris.

REKLAMA

„Šioms moterims buvo maždaug 65 metai. Jos sėdėjo, žiūrėjo į savo netvarkingas ir pervargusias rankas, ir tarsi teisinosi viena kitai. Bendra jų ginčų esmė buvo maždaug tokia – kam leisti pinigus manikiūrui?“

REKLAMA

„Ir iš tiesų: kodėl?  Juk nuo to jos netaps jaunesnės. Ar jos taps gražesnės? Galbūt, bet tai nebus labai pastebima. O ką daryti, jei nėra prieš ką pasipuikuoti? Kam pagyvenusiai moteriai reikia tokių beprasmių papildomų išlaidų?“

„Šis pokalbis mane labai nuliūdino ir privertė susimąstyti. Kodėl moterys taip savęs nemyli? Jos skalbia, lygina drabužius, gamina maistą, šveičia namus… Tačiau jos pamiršta pasirūpinti savimi“.

REKLAMA

„Sulaukusios 60 metų jos laiko save senomis moterimis, tačiau išsivysčiusiose šalyse tai yra laikoma vidutiniu amžiumi, kai gyvenimas tik įsibėgėja. Jos augino vaikus, kūrė karjerą, uždirbo pinigų. Kada pradėti gyventi, jei ne dabar?“

REKLAMA

Taigi, ar jums reikia manikiūro sulaukus 60 metų?

Manikiūrą galima pasidaryti bet kokiame amžiuje, ir tam tikrai nebūtina išleisti daug pinigų. Tai – įprastas grožio priežiūros ritualas. Juk moteris bet kuriame amžiuje išlieka moterimi. Taigi, kodėl sulaukus tam tikro amžiaus vertėtų atsisakyti tam tikrų grožio procedūrų?

REKLAMA

Su kokiu susidomėjimu ir nuostaba žvelgiame į vyresnio amžiaus moteris, kurios skoningai rengiasi ir rūpinasi savo plaukais! Ne ką mažiau stebina ir išpuoselėti nagai.

Tvarkingas manikiūras visiškai netrukdo atlikti namų ruošos darbų. Jei plaudamos indus mūvėsite gumines pirštines, tvarkingas manikiūras išsilaikys kur kas ilgiau.

REKLAMA

Ar verta stengtis dėl kitų? Stengiatės kažkieno akyse atrodyti jaunesnės ir gražesnės? Visai ne. Pagrindinė manikiūro funkcija, mūsų nuomone, yra suteikti moteriai  daugiau pasitikėjimo savimi. Jei reguliariai pasirūpinsite manikiūru, jums nereikės būnant viešumoje instinktyviai slėpti rankų.

REKLAMA

Kodėl moterys taip mažai galvoja apie save? Specialistai sako, kad to priežastis slypi dar vaikystėje. Mergaitės yra mokomos aukotis dėl kitų, todėl jos pamiršta pasirūpinti savimi.

Jei moteris tikrai myli save, tai  atsispindi ir jos išvaizdoje. Ir visai nesvarbu, ar jai 30 metų, ar jau 60 metų. Bet kuriame amžiuje ji gali jaustis gerai ir mėgautis gyvenimu.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.