Antakiai, kaip salone: dažymo namuose paslaptys!

Antakiai yra svarbiausia veido dalis, be jų atrodysite keista. O jei jie sutvarkyti netinkamai, netgi juokingai. Sunku įsivaizduoti, kiek antakių priežiūros paslaugų teikia šiuolaikiniai grožio salonai. Hena ar dažymas įprastais dažais, laminavimas, mikro šlifavimas, permanentinis pigmentavimas yra tik keletas procedūrų, kurias merginos savanoriškai atlieka siekdamos tinkamų antakių. Gaila, kad, siekdami grožio, kai kurie pamiršta apie saugumą, o kai kurie meistrai tai ignoruoja, mieliau nešvaistydami pinigų tinkamoms priemonėms ir įrankių dezinfekavimui. Jei dėl to nerimaujate, patariame pabandyti susitvarkyti antakius namuose – parodysime, kaip tai padaryti.

Antakiai

Pasiruošimas

Visų pirma, antakius reikia pašveisti: paimkite įprastą veido šveitiklį arba saują kepimo sodos, sumaišytos su pora lašų aliejaus. Tepkite šveitiklį ant antakių ir aplink juos esančią odą, neliedami akių. Sukamaisiais judesiais 1-2 minutes pamasažuokite antakius, tada nuplaukite šveitiklį šiltu vandeniu ir švelniai nuvalykite odą sausu rankšluosčiu. 

Dažų pasirinkimas

Nerekomenduojame chna naudoti pradedantiesiems – tai gana kaprizinga medžiaga, kurią reikia išmokti paruošti ir kontroliuoti jos įsigėrimą į plaukelius ir odą. Geriausia nusipirkti dažus, kurie tinka antakiams ir blakstienoms: juose yra mažesnis oksidatoriaus procentas nei įprastuose dažuose, todėl, jei dažydami ištepsite per didelį plotą, darbą galima ištaisyti su medvilniniu tamponu, sudrėkintu miceliniu vandeniu. Apvalykite dažus, kad jie atitiktų plaukelių šaknis.

Antakiai

Dažų užtepimas

Daugelis iš karto padaro klaidą, įmaišydami per daug dažų ir oksidatoriaus į maišymo indelį. Norint vienodai nudažyti antakius, užtenka dviejų žirnio dydžio dažų porcijos ir kelių lašų oksidatoriaus. Kruopščiai sumaišykite komponentus su pagaliuku, gautu kartu su dažais. Prieš dažais tepant antakius, aplink riebiu kremu padenkite vietas, kurių nereikėtų dažyti. Tada paimkite akių kontūro šepetėlį arba tą, su kuriuo piešiate antakius. Pirmiausia dažykite antakių kontūrus, ypatingą dėmesį atkreipdami į antakio galiuką. Kai kontūrai bus apvesti, dažais padenkite visą antakių plotą ir jei reikia pakoreguokite kontūrą – taip visi plaukeliai bus prisotinti ir tolygiai nudažyti.

Laukimo laikas

Perskaitykite instrukciją, kurioje bus nurodyta, kiek laiko dažus reikia laikyti ant antakių. Vidutiniškai tamsūs plaukai dažomi 20-25 minučių. Šviesūs plaukai yra poringi ir blogai absorbuojamas pigmentas, tai reiškia, kad dažosi lėčiau – tai trunka 25–30 minučių. Nuimkite dalį dažų nuo antakio pagrindo prie nosies tiltelio ir patikrinkite, ar nenusidažė oda. Jei pastebite spalvos pasikeitimą, dažus galite pašalinti. Sudrėkinkite vatos tamponėlį miceliniame vandenyje ir nuvalykite dažus, tada nuplaukite šiltu vandeniu ir prausimosi geliu. Nusausinkite antakius rankšluosčiu ir ištepkite juos geliu. Atlikta, jūsų antakiai tobuli!

Antakiai

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].