Antakiai. Kaip kokybiškai ir gražiai juos padažyti patiems?

Kad antakiai būtų  gražūs, visai nebūtina lankyti makiažo kursų, užtenka išsirinkti tinkamas priemones ir išmokti keletą paprastų patarimų.

Norėdami sukurti nepriekaištingą antakių formą, jums reikės kelių įrankių:

pieštuko;

šešėlių;

gelio (skaidraus / spalvoto).

Naudodamiesi šiais įrankiais galite lengvai pakoreguoti natūralią antakių formą, padaryti ją išraiškingesnę.

Antakiai

Stenkitės ne pasirinkti antakių produktus, tamsesnius nei jūsų plaukų spalva.

1 ŽINGSNIS

Pirmiausia būtinai atsargiai sušukuokite antakius, atsargiai pakreipkite plaukelius tinkama linkme.

2 ŽINGSNIS

Svarbu, kad išorinis antakių galas būtų šiek tiek ryškesnis, labiau prisotintas nei vidinis. Todėl pradėkite dažyti antakius nuo išorinio krašto, palaipsniui judėdami link vidinio. Nepamirškite sulyginti kraštų.

Norėdami, kad antakiai būtų vizualiai didesni, naudokite šešėlius su plokščiu nuožulniu šepetėliu: sumaišykite kelis skirtingus atspalvius ir atsargiai užpildykite antakius.

Naudinga įsigyti daugiafunkcinį gelį: jį galima ir reikia naudoti tiek tvirtinant, tiek kuriant reikiamą formą lygiagrečiai su kitomis priemonėmis. Norėdami tai padaryti, taip pat naudokite plokščią nuožulnų šepetėlį, kaip tai daroma su šešėliais. Naudodami tonuotus gelius galite pasiekti natūralesnį antakių atspalvį arba, atvirkščiai, padaryti jį šiek tiek ryškesnį. Jei norite radikaliai pakeisti antakių formą ar jų spalvą, tuomet labai rekomenduojama ne eksperimentuoti namuose, o kreiptis į grožio salonų profesionalus.

Antakiai

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].