9 plaukų atspalviai, kurie suteiks jūsų išvaizdai prabangumo

Moterys visada nori atrodyti jaunesnės ir su mielu noru darosi grožio procedūras, kurios padeda atrodyti keliais metais jauniau. Dažnai 40 metų moterims atsiranda pirmosios žilų plaukų sruogos, kurias jos bando užmaskuoti. Tinkamai parinkti atspalviai gali ne tik paslėpti pirmuosius žilus plaukus, bet ir padėti moteriai atrodyti jaunesnei.

Medaus blondiniškas atspalvis

Šis atspalvis yra natūralus ir minkštas, jis harmoningai ir natūraliai atrodys ant plaukų. Šviesūs atspalviai bus puikus pagrindas madingiems dažymo būdams. Medaus blondiniškas atspalvis tiks ilgaplaukėms moterims su tamsiomis akimis ir tamsia oda. Ši spalva ne visada išryškina blyškią odą ir šviesias akis.

1.

atspalviai

2.

3.

atspalviai

Prinokusių kviečių spalva

Šviesus atspalvis atrodo natūraliai, lengvai ir vizualiai atjaunina moterį. Spalva puikiai tinka kaskadiniams kirpimams. Daugeliui žmonių nepatinka šis variantas, nes po kurio laiko ant plaukų gali atsirasti nemalonus pageltimas.

Spalva tinka pavasario spalvų tipo išvaizdos savininkams su žaliomis ar rudomis akimis. Labai blyškios odos ir šviesių akių savininkams prinokusių kviečių atspalvis netiks.

1.

2.

atspalviai

3.

Karamelės atspalvis

Šis madingas atspalvis daro odą spindinčią. Karamelės spalvą mėgsta tie, kurie nori derinti ryškumą ir eleganciją, nes ši spalva niekada neatrodys vulgariai. Karamelinis atspalvis leidžia paslėpti mažus apskritimus po akimis, nuovargio požymius ant veido. Tai aktualu moterims su žaliomis, rudomis akimis. Labai šviesios odos savininkams karamelės spalva gali netikti.

1.

atspalviai

2.

3.

atspalviai

Tamsi blondinė

Ši spalva yra populiariausia net kelis sezonus iš eilės. Ji pasižymi elegancija ir natūralumu. Tamsi blondiniška spalva akimirksniu paslepia žilus plaukus, prideda šviežumo įvaizdžiui.

Toks atspalvis tinka pavasario ir rudens spalvų tipo moterims. Jei norite pasiekti kuo jaunesnį efektą, galite pridėti perlamutrinį atspalvį.

1.

2.

atspalviai

3.

Kavos su pienu atspalvis

Ruda kartu su auksinėmis sruogomis yra puikus sprendimas blondinėms, nusprendusioms paeksperimentuoti. Renkantis atspalvį, svarbu atsižvelgti į odos spalvą, kad sruogos nepabrėžtų mažų trūkumų ar nuovargio pėdsakų, bet vizualiai suminkštintų skruostikaulius, prailgintų veidą.

1.

atspalviai

2.

Kaštoninis atspalvis

Visi sodrūs kaštoniniai atspalviai tiks stiliaus pakeitimui. Moterys, turinčios dailią odą, šviesius plaukus, turėtų atidžiau žiūrėti į šaltas šio atspalvio galimybes – jis atjaunins, padarys įvaizdį gyvybingesnį, įdomesnį.

1.

atspalviai

2.

Karšto šokolado spalva

Šokolado spalvos plaukai puikiai tinka moterims, turinčioms šiek tiek tamsesnę odą. Šviesių plaukų savininkus atspalvis gali sendinti. Ši spalva dažo žilus plaukus, tačiau ataugusios šaknys labai aiškiai matosi, todėl jums reikės reguliariai lankytis pas meistrą.

1.

atspalviai

2.

Vario atspalvis

Moterims, turinčioms ryškią akių spalvą, labiausiai tinka varinė spalva. Jei nenorite pabrėžti strazdanų ar mažų bėrimų, geriau atsisakykite šio atspalvio. Ryškūs plaukai visiškai nustelbs blyškios odos grožį, atminkite tai. Jei iš pradžių plaukai buvo šviesūs, tada spalva taip pat netiks, nes dažai gali greitai nusiplauti ir atsiras geltonumas.

1.

atspalviai

2.

3.

atspalviai

Muskato riešuto atspalvis

Šį atspalvį stilistai vadina universaliu, nes jis tinka visoms moterims. Spalva atrodo kilni, prideda veidui švelnumo ir atvirumo. Aksominis atspalvis tinka lygioms ir garbanotoms sruogoms.

1.

2.

atspalviai

Sėkmingas dažymas keičia ne tik moters nuotaiką, bet ir jos suvokimą apie save. Keiskitės su malonumu, nebijokite stilingų eksperimentų, pabrėžkite savo individualumą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].