8 pratimai, kurie padės pakeisti veido formą ir atsikratyti dvigubo smakro

Kalbėdami apie mankštą, dažniausiai pamirštame veidą. Kaip ir bet kuri kita kūno dalis, jis turi būti mankštinamas. Genai gali paveikti mūsų išvaizdą, tačiau mes patys turime įdėti darbo, jei norite kažką pakeisti. Reguliari veido mankšta p sustangrins raumenis, tad atrodysite jaunesnis! 8 pratimai, kuriuos pateiksime, padės pasiekti gerų rezultatų!

1. Žąsis

Pradėkite nuo pratimo, kurio metu reikia įtempti skruostų centrinės dalies raumenis. Užčiaupkite burną, pražiokite, tada vėl užčiaupkite. Ar jaučiate, kad raumenys tempiasi?

Kartokite pratimą 15 kartų.

2. Žandikaulio judinimas

Nuleiskite lūpų galiukus žemyn ir sukurkite apkrovą kaklo raumenims. Judinkite žandikaulį tai į vieną, tai į kitą pusę.

Kartokite pratimą 15 kartų.

3. Žuvytė

Visi žino, kaip tai padaryti. Suspauskite lūpas. Tada galvą pakelkite, nukreipkite smakrą į lubas. Be skruostų raumenų, įsitempia ir žandikaulio bei kaklo raumenys.

Atlikite pratimą 15 kartų kas 10 sekundžių.

8 pratimai

4. Juokdarys

Šis pratimas pravers žmonėms, turintiems didelius ir putlius skruostus. Atverkite burną, lyg šypsotumėtės, prispauskite lūpas prie dantų, o pirštus prie raumenų aplink skruostus ir traukite juos aukštyn.

Būkite tokioje pozicijoje 30 sekundžių.

5. Užmerktos akys

Norite tikėkite, norite – ne, bet šis pratimas gali padėti sudeginti skruostų riebalus. Taigi, užmerkite akis ir pajuskite, kaip dirba visi veido raumenys.

Stenkitės sumirksėti 15 kartų per 3 sekundes.

8 pratimai

6. Smakro kėlimas

Galite „ištempti“ smakrą. Uždėkite apatinę lūpą ant viršutinės ir kelkite smakrą kuo aukščiau.

Darykite tai 15 kartų.

7. Bučiniai

Įsivaizduokite, kaip prancūzai sveikina savo draugus. Sudėkite lūpas, tarsi norėtumėte ką nors pabučiuoti ir judinkite jas į kairę ir į dešinę. Laikykite lūpas kuo sandariau uždarytas ir kiek įmanoma stipriau judinkite jas į šoną.

Kartokite šį pratimą 15 kartų.

8 pratimai

8. Išsižiokite!

Tai efektyvus tempimo pratimas, kuris padės sudeginti riebalus nuo skruostų. Būkite išsižioję ir laikykite liežuvį prie viršutinio gomurio. Stenkitės kuo mažiau nuleiskite smakrą.

Kartokite pratimą 15 kartų.

Bonus pratimas: Kalbos „stuburas“

Kaip ir kūnas, liežuvis gali turėti blogą „stuburą“. Netinkamai išdėstytas liežuvis gali paveikti net veido išraiškas. Kai esate ramioje būsenoje, įsitikinkite, kad liežuvis ir dantys yra teisingoje padėtyje.

Ar turite patarimų, kaip palaikyti gražią veido formą? Tikimės, kad šie 8 pratimai jums bus naudingi!

8 pratimai

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].