6 svarbūs faktai apie nagų sveikatą, kuriuos manikiūrininkai nutyli

Nagų salonų skaičius kasdien auga. Netrukus jų bus kur kas daugiau nei užkandinių ar kavinių! Daugelis moterų neįsivaizduoja savo gyvenimo be manikiūro, bet kaip, esant tokiam dideliam pasirinkimui, susirasti tikrai gerą meistrą? Susipažinkite, kokių paslaugų specialistai neturėtų teikti, ir nedidelėmis nagų sveikatos paslaptimis.

REKLAMA

Neturėtų visiškai šalinti odelių

Dauguma vadinamųjų amatininkų nori užsidirbti teikdami papildomas paslaugas. Tačiau, pašalinus odeles, pažeidžiami nagai. Odelė reikalinga odai apsaugoti nuo bakterijų ir infekcijų. Todėl geriau paprašyti pašalinti palaidą odą ir šiek tiek išdžiūvusias odeles, tačiau visiškai jų neatsikratyti, kad nepakenktumėte nagams!

Neturėtų naudoti nesterilizuotų instrumentų

Nors dauguma meistrų puikiai dezinfekuoja įrankius, yra tokių, kurie tik apsimeta, kad prižiūri inventorių. Kad išvengtumėte nehigieniškos aplinkos, atkreipkite dėmesį į tokius veiksnius: ar meistras plauna rankas tarp klientų, ar specialistas turi licenciją, pažymėjimus, ar turi priemonių instrumentams dezinfekuoti. Jei dažnai einate į saloną, įsigykite asmeninius įrankius, taip bus daug saugiau!

REKLAMA

Neturėtų užmaskuoti probleminio nago dirbtiniu

Daugelis meistrų nori ne išspręsti problemą, o ją užmaskuoti. Todėl daugeliui pagyvenusių moterų vietoj nagų gydymo jie bando taikyti nagų priauginimą ir taip paslėpti problemą. Dirbtinis nagas, nors ir gražus, yra labai blogas tikram nagui, nes jam reikia tikro gydytojo pagalbos ir gydymo!

Neturėtų neatsargiai nuimti nagų lako

Daugelis meistrų aplaidžiai pašalina ankstesnį laką nuo nagų. Dėl to nagai tampa sausi ir trapūs. Kad to išvengtų, geri meistrai nagų plokštelėms drėkinti taiko specialias priemones.

REKLAMA

Neturėtų šalinti nuospaudų

Kai kurie klientai reikalauja iš savo meistrų pašalinti nuospaudas. Daugelis ekspertų neprieštarauja užsidirbti papildomų pinigų ir užsiima jų šalinimu. Bet to negalima daryti be specialių įgūdžių! Jei nagų salono darbuotojas nenori parodyti medicininės pažymos, yra tikimybė susirgti daug blogesne infekcija, jei nekompetentingas meistras pašalins problemą. Nepatingėkite ir šios procedūros atlikti nuvykite į ligoninę.

REKLAMA

Neturėtų gydyti įaugusio nago

Įaugęs nagas taip pat yra problema, kurios manikiūro meistras neturėtų spręsti. Norint atsikratyti šios ligos, geriau susirasti tikrą specialistą ligoninėje ir neprašyti manikiūro meistro atlikti tokį darbą, nes jis gali sutikti, tačiau tai padarys neprofesionaliai. Viskas gali turėti apsunkinančių pasekmių.

REKLAMA

Ar dažnai lankotės nagų salone?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].