5 tipų šukuosenos, kurios net ploniems plaukams suteikia apimties

Trokštate storų plaukų, tačiau gamta jais neapdovanojo? Ne bėda! Galima pasitelkti įvairius stilistų triukus ir savo plaukams suteikti apimties. Labai daug kas priklauso nuo kirpimo ir šukuosenos, kuriuos pasirinksite. Pasidairykite po šiuos pavyzdžius ir suteikite apimties savo ploniems plaukams!

1 tipas

Šis universalus kirpimas puikiai tinka bet kokio tipo, amžiaus ir būklės veidui. Dėl tokios šukuosenos kaklas atrodo trumpesnis, o veidas ilgesnis. Šio kirpimo variantų yra labai daug. Galite pasirinkti norimą ilgį, pridėti kirpčiukus, asimetrijos, laipsniško trumpėjimo efektus.

a

b

c

d

e

f

g

h

2 tipas

Trumpa ir daugiasluoksnio tipo šukuosena atidengia veidą, kaklą, smilkinius. Šis kirpimas atrodo dinamiškai, įspūdingai, žaismingai, gerai tinka ir plonoms sruogoms. Galite jį išnaudoti įvairiais būdais.

a

b

c

d

e

3 tipas

Toks kirpimas puikiai tinka trumpesniems plaukams ir suteikia apimties plonoms sruogoms. Galite keisti ilgį, žaisti su kirpčiukais. Kaskadiniai kirpimai yra ypač naudingi, jei derinate kelias plaukų spalvas.

a

b

c

d

4 tipas

Šis kirpimas tinka bet kokio tipo plaukams, bet įspūdingiausiai atrodo su vidutinio ilgio ir trumpesniais plaukais. Išgauti šį efektą reikia tikro profesionalumo, nes kitaip galima padaryti priešingą rezultatą.

a

b

5 tipas

Universalus variantas, kuris gerai atrodo su kirpčiukais. Prisitaiko prie bet kokio veido tipo ir sruogų struktūros. Optimalus ilgis yra išilgai pečių linijos ir žemiau.

a

b

c

Ar jau suskubote užsirašyti į kirpyklą ir pakeisti savo įvaizdį?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].