Šie nagų lakavimo būdai patiks tiek subtilių, tiek ryškių akcentų mėgėjoms.

REKLAMA

Moterims patinka minimalistinis manikiūras, nes jis niekada neatkreipia į save dėmesio ir visada atrodo nepriekaištingai. Be to, jei darbe egzistuoja griežtas aprangos kodas, subtilus nagų dažymo menas padės išvengti nereikalingų pastabų. Kadangi minimalistinis manikiūras visada madingas, nusprendėme surinkti ir pasiūlyti jums dizaino idėjas, kurias tikrai verta išbandyti šią žiemą.

Aura

„Aura“ vis dar populiariausias minimalistinis nagų lakavimo būdas. Šis nagų lakavimo būdas sulaukė daug dėmesio „TikTok“ platformoje ir vis dar nesiruošia atiduoti savo titulo. Tai nagų lakavimo būdas su sklandžiu spalvų perėjimu, primenančiu žmogaus aurą. Aura yra elektromagnetinis laukas, supantis žmogaus kūną ir apibūdinantis jo energiją; savo aurą galite pamatyti žiūrėdami į veidrodį ir primerkę akis. Pavyzdžiui, balta aura simbolizuoja grynumą, tiesą ir naujumą, o šviesiai rožinė – mylinčius ir jausmingus žmones, kurie yra kūrybingi ir dažnai save išreiškia meno srityje.

Galite rinktis savo auros atspalvius arba pasirinkti bet kokią jums patinkančią spalvą, tačiau šaltuoju metų laiku rekomenduojama naudoti šaltus atspalvius.

REKLAMA

Komiksų stilius

Nauja nagų tendencija – „Comic Nails“, dar vadinama animacijos menu arba 2D. Dizainas išpopuliarėjo „TikTok“ platformoje, vaizdo įrašai sulaukia milijonų peržiūrų.

Šis originalus manikiūro stilius buvo sukurtas veikiant pop kultūrai: knygoms, komiksams ir popartui. Tokio manikiūro principas gana paprastas – visi paryškinimai ir šešėliai turi būti ant nago nupiešti skirtingomis spalvomis (dažniausiai naudojamos balta ir juoda spalvos), o nago paviršius padengtas spalva.

REKLAMA

Taip pat svarbu pasirinkti spalvas, kurios derėtų drauge, pavyzdžiui, juoda ir balta, ruda ir smėlio spalvos, pilka ir balta. Pagrindinis šio lakavimo tikslas –  paversti nagus “netikroviškais” ir siurrealistiškais.

REKLAMA

Prancūziškas manikiūras

Kad ir kaip keistųsi mados tendencijos, prancūziškas manikiūras visada išliks madingas. Šį sezoną itin populiarus minimalistinis mikrofrench nagų lakavimo būdas, reikia tik metalinio efekto lako, blizgučių ir perlamutro. Labai gražiai atrodo šviesių tonų lako derinys ir blizgučių šviesos žaismas.

REKLAMA

Abstrakcija

REKLAMA

Pastaruoju metu populiarus abstraktus manikiūras: paprastos linijos, brūkšneliai, taškai, bangos, purslai. Padaryti tokį dizainą lengva ir ilgai netrunka: tereikia pakartoti keletą paprastų elementų ir linijų. Minimalistinį dizainą galima drąsiai papildyti taškais, auksinėmis ir sidabrinėmis juostelėmis, blizgučiais. Toks manikiūras puikiai tiks ir biure, ir kasdienybėje.

REKLAMA

Metalo atspalviai

Metalo atspalviai – dar vienas būdas sukurti minimalistinį manikiūrą. Šio tipo dizainas leidžia sukurti tikrai neįprastą įvaizdį ir nereikalauja specialių piešimo įgūdžių. Taip pat galite naudoti specialius nagų puošybai skirtus lipdukus.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].