Daugelis moterų yra tikros, kad vyrai nieko nesupranta apie makiažą ir greičiausiai nepastebi jokių trūkumų, susijusių su jo naudojimu. Deja, bet net pats nepastabiausias vyras gali pastebėti tam tikras makiažo klaidas! 

5 makiažo klaidos, kurias pastebės net vyras

1. Pudra ir maskuoklis yra skirtingo atspalvio

Maskuoklis jokiu būdu neturėtų būti labai ryškiai matomas – jis iškart patraukia akį. Geriau pasirinkti tonu šviesesnį arba tamsesnį maskuoklį, nei naudoti visiškai skirtingo atspalvio. Stenkitės nusipirkti ir naudoti vienodo atspalvio pudrą ir maskuoklį!

2. Jūs tinkamai neparuošiate odos makiažo pagrindo padengimui

Odos paruošimas turėtų prasidėti vakare. Pašalinę makiažą, tepkite veidą drėkinamuoju kremu ar serumu. Pagrindinė tobulo makiažo taisyklė yra kantrybė. Prieš naudodamos pudrą, būtinai patepkite odą drėkinamuoju kremu ir leiskite jam visiškai įsigerti į odą.

3. Nemaskuojate plaukų linijos

Yra dvi išeitys: galite tepti makiažo pagrindą žemiau plaukų linijos, palikdami juostelę, kuri matysis, arba tepti arti plaukų šaknų. Patariame plaukus tepti šiek tiek tamsesniu nei odos spalva atspalviu – tai padės išlyginti kontrastą.

4. Skirtingų spalvų veidas ir kaklas

Viena iš labiausiai paplitusių makiažo klaidų žiemos sezono metu. Daugelis moterų nustoja dėti makiažo pagrindą ant kaklo, bijodamos, kad išteps šaliką ar apykaklę. Tačiau šią problemą nėra sunku išspręsti. Galite tepti mažesnį makiažo pagrindo sluoksnį ant veido, tuomet skirtumas nebus toks ryškus.

5. Inkštirai

Norėdamos išvengti šios problemos, pirmiausia probleminėse vietose užtepkite makiažo grunto, kuris veikia kaip nematomas barjeras tarp odos ir makiažo. Tik po to ant veido tepkite makiažo pagrindą.

Tikimės, jog šie patarimai jums padės išvengti makiažo klaidų!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].