4 makiažo gudrybės, kad atrodytumėte natūraliai ir stulbinančiai!

Vizažistės žino, kad makiažo pagrindą reikia tepti itin šiltomis rankomis, o antakius šukuoti priešinga augimui kryptimi. Šios gudrybės padeda sukurti tobulą vaizdą. Jei norite mėgautis savo išvaizda, įsidėmėkite šias 5 gudrybes.

REKLAMA

Tobula veido spalva

Meistrai sako, kad bet kokį pagrindą reikia tepti tik šiltomis rankomis. Dauguma gaminių yra labai jautrūs šilumai ir tuo atveju, jei pažeisite temperatūros režimą, tonas gali būti visai ne toks, kokio norėjote. Prieš taikydama produktą, pašildykite delnus. Jei toną paskirstysite šepetėliu ar kempinėle, jie taip pat turėtų būti kambario temperatūros, galite papildomai pašildyti rankomis.

Antakiai

Jei planuojate antakius dažyti pieštuku ir norite, kad dažai gulėtų tolygiai, gerai pasiskirstytų, švelniai sušukuokite juos nuo plaukų augimo. Galite derinti du procesus vienu metu – šukuoti antakius ir tonuoti odą. Taip išvengsite greito plaukelių slinkimo ir pasieksite norimą efektą.

REKLAMA

Akys

Jei norite greitai pašalinti nuovargio pėdsakus po akimis, akimirksniu atnaujinti vaizdą, naudokite šviesių, šiltų atspalvių šešėlius. Jei savo makiaže planuojate naudoti dvi spalvas vienu metu, pirmenybę teikite šiltų tonų dažams.

Lūpos

Jei norite, kad lūpos būtų šiek tiek putlesnės ir išraiškingesnės, atsargiai nubrėžkite kontūrą nuo burnos kampučių link centro. Taip pat galite vizualiai šiek tiek suploninti lūpas. Tokiu atveju kontūras turi būti nuo centro iki kraštų.

Atkreipkite dėmesį į šias profesionalų gudrybes ir kiekviena jūsų išvaizda bus tiesiog tobula.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].