10 makiažo klaidų, kurios prideda moteriai amžiaus

Faktas, jog makiažas turėtų pabrėžti moterišką grožį. O kas, jei kosmetika sukelia priešingą efektą? Daugelis moterų daro makiažo klaidas ir apie tai net nežino. Pateikiame pagrindines klaidas, kurios prideda moteriai amžiaus. Juk nenorite atrodyti vyresnė… 

1. Skaistalai

Aišku, skaistalai labai paverčia, tačiau reikia būti ir labai atsargiems. Tamsūs skaistalų atspalviai iš karto jums prideda keletą metų. Dėl šios priežasties turėtumėte atsisakyti matinių ir tamsių atspalvių.

2. Rudi šešėliai

Tai yra viena iš tų klaidų, kurias daro beveik visos moterys. Rudi atspalviai akims atrodo ryškesni, tačiau jie taip pat pabrėžia, kad esate labai pavargusi. Dėl to dingsta žvilgsnio jaunatviškumas.

3. Apatinių blakstienų dažymas

Apatinių blakstienų pabrėžimas juodu pieštuku vizualiai susiaurina akis. Tai viena didžiausių makiažo klaidų. Jei norite, kad jūsų akys atrodytų didesnės, geriau vengti šios klaidos.

4. Tušas

Tušas ant viršutinių blakstienų akimirksniu padaro jūsų žvilgsnį išraiškingą, tačiau, kita vertus, ant apatinių blakstienų tušas pabrėžia raukšles aplink akis.

5. Akių pieštukas

Juodą akių pieštuką, palyginti su kitomis spalvomis, derinti su odos tonu yra daug sunkiau. Mėlyna, ruda, žalia ar violetinė atrodo daug geriau. Naudodamiesi juodu akių pieštuku, jūs atrodote vyresnė.

6. Linija

Jei manote, kad aiški viršutinio voko linija suteikia jums pasitikėjimo savimi įvaizdį, tai nėra visiškai tiesa. Kai liniją padarote plonesnę, ji suteikia natūralumo. Aiški paryškinta linija be šešėlių tiesiog sendina.

prideda

7. Lūpų dažymasis

Kontūrinis pieštukas padeda pabrėžti lūpų formą ir ilgiau išlaikyti lūpų dažus. Jei jis neatitinka blizgesio ar lūpų dažų atspalvio, tai ne tik jus pasendins, bet ir atrodys vulgariai.

8. Maskuoklis

Jei naudosite per daug makiažo pagrindo, o ne tik užmaskuosite juo trūkumus, pasendinsite save.

9. Makiažo pagrindas

Netinkamai parinkta makiažo pagrindo spalva prideda 10 metų prie jūsų tikrojo amžiaus. Turite naudoti toną, kuris puikiai atitiktų jūsų odos spalvą.

10. Biri pudra

Didelis pudros kiekis ant veido ne tik atima iš odos reikalingą drėgmę, bet ir sendina. Makiažo meistrai rekomenduoja ploną pudros sluoksnį tepti tik ant smakro ir nosies.

prideda

Moters veidas yra jos vizitinė kortelė! Nedarykite minėtų klaidų ir visada atrodysite nepriekaištingai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].