Nuoviras dėl kurio prabunda visi kambariniai augalai. Išbandykite!

Neseniai buvau aplankyti draugės, o ji virė burokėlius. Juokaudama paklausiau, ar ji gamins silkę pataluose. Bet draugė atsakė, kad ruošia nuovirą gėlėms. Apsižvalgiau ir pamačiau, kokie gražūs ir sveiki augalai yra jos namuose. Žinoma, iškart susidomėjau.

Jei atvirai, mano kambariniai augalai neatrodo taip gerai, ypač žiemą. Sausas oras ir saulės trūkumas jiems akivaizdžiai nėra naudingi. Bet kiekvienas iš mūsų tikrai nori pamatyti žydinčius augalus. Bet dabar aš žinau burokėlių nuoviro receptą augalams. Džiaugiuosi, galėdama juo pasidalinti!

augalai

Viskas, ko jums reikia, yra vanduo, kuriame virė burokėliai. Kaip žinote, daržovės virdamos išskiria daug vitaminų ir mineralų. Tai kodėl gi to nepanaudoti? Be to, burokėliuose yra kalio, fluoro, kalcio, fosforo ir magnio. Toks kokteilis bus naudingas bet kam!

Nuovirą atskieskite kambario temperatūros vandeniu lygiomis proporcijomis ir palaistykite savo naminius augalus. Šių trąšų iš anksto paruošti negalima. Būtinai naudokite šviežią sultinį. Beje, augalai tokiu būdu turėtų būti tręšiami tik kartą per savaitę.

augalai

Naminės trąšos augalams niekuo nenusileidžia parduotuvėse esančioms trąšoms. Be to, jas taip lengva paruošti ir yra tiek daug privalumų! Pavyzdžiui, dabar burokėlius verdu kiekvieną savaitę. Nuovirą palieku augalams, o iš daržovių gaminu skirtingus patiekalus!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].