Yra genialus ir stebėtinai veiksmingas būdas, kaip nugenėti rožes ir paskatinti jas įsišaknyti: tereikia pasigaminti arbatos. Išbandykite taip padaryti bent su viena rože!

REKLAMA

Pasirinkite rožių krūmą. Nenukirpkite šakos, tik nužievinkite ją toje vietoje, kuri yra 1 cm aukščiau būsimo pjūvio vietos.

Šią vietą uždenkite plikytų arbatžolių lapeliais.

REKLAMA

Geriausia tam tiktų žalioji arbata.

Atskirai į maišelį suberkite sudrėkintą kokosų substratą ir jį užriškite. Perpjaukite šiek tiek maišelį ir uždėkite jį ant rožės šakelės.

REKLAMA

Maišelį su substratu pritvirtinkite plastikinėmis sąvaržomis.

REKLAMA

Daugiau nieko nereikia daryti. Substratą galima periodiškai sudrėkinti, bet labai retai. Maišelyje ir taip gerai išsilaiko drėgmė. Kai pamatysite, kad šaknys užpildė visą maišelį, nupjaukite aprištą šakelę 1 cm žemiau maišelio.

REKLAMA

Nuimkite sąvaržas ir maišelį.

REKLAMA

Pasodinkite rožę – ji jau bus įsišaknijusi!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].