Jo rytas prasidėjo taip pat, kaip ir įprasta: jis turėjo nuvykti į darbą, todėl ėjo prie savo automobilio. Vis dėlto, ryto pradžia buvo kitokia, nei tikėtasi: prie automobilio padangos jis pastebėjo mažą kačiuką, todėl teko gerai pasukti galvą, kaip pasielgti.
Pamatęs nepažįstamąjį kačiukas nepabėgo, tačiau bijojo prieiti arčiau. Vyras nusprendė nufotografuoti šį padarėlį ir nusiuntė nuotrauką žmonai…

REKLAMA

Žinutėje vyras pasiteiravo, ar galintis šį kačiuką pasiimti namo. Žmonos atsakymas jį nustebino: ji parašė, kad kačiukas yra be galo gražus, ir tokiai mielai būtybei ji tikrai negalėtų pasakyti „ne“.
Linkime, kad ir kiti benamiai gyvūnai galėtų taip greitai susirasti namus!

Pora kačiuką pavadino Akseliu. Veterinaras nustatė, kad jam šiuo metu galėtų būti maždaug 4 savaitės. Akseliui labai pasisekė – iš visų automobilių jis pasirinko patį tinkamiausią.

REKLAMA

Ištikimas labradoras 7 dienas sėdėjo prie ligoninės ir laukė savo šeimininko

Ištikimas labradoras 7 dienas sėdėjo prie ligoninės ir laukė savo šeimininko

Ištikimas labradoras, vardu Toto, visą savaitę praleido prie Pablo Soria ligoninės durų San Salvadore, Argentinoje. Šuo laukė savo šeimininko, nežinodamas apie jo mirtį, o vyro artimieji jį tiesiog pamiršo…

Toto ilgą laiką nesitraukė nuo pagrindinio įėjimo į ligoninę. Po kurio laiko ligoninės personalas šioje vietoje padėjo kartoninę dėžę, kad augintiniui būtų patogiau.

REKLAMA

Toto nuotraukos išplito socialiniuose tinkluose ir netrukus pasiekė vietinių gyvūnų apsaugos asociacijų narius, nusprendusius pasirūpinti šunimi. Kadangi mirusio savininko artimieji nerodė susidomėjimo Toto, buvo nuspręsta jam surasti naujus šeimininkus.

labradoras

REKLAMA

„Asmuo, kuriam rūpi Toto, turi gyventi name su saugiomis durimis, kad šuo negalėtų pabėgti. Priešingu atveju jis tikrai dar kartą grįš prie ligoninės durų“, –  teigia savanoris Fatima Rodriguezas.

Po to, kai šuo savaitę laukė prie durų, gyvūnų gynybos aktyvistai sugebėjo jį parnešti namo. Dabar jie ruošia jį sterilizavimui. Prieš tai jį apžiūrėjo veterinaras.

REKLAMA

Labradoras yra labai ištikimas šuo. Jis puikus vedlys ir gelbėtojas.

REKLAMA

Susipažinkite: benamis šuo, kuris padeda vaikams pereiti per pėsčiųjų perėją

Susipažinkite: benamis šuo, kuris padeda vaikams pereiti per pėsčiųjų perėją

Kai žmonės susimąsto apie gyvūnų auginimą, dažniausiai jie galvoja apie tai, kiek daug augintiniams reikia priežiūros. Kai pamatome pranešimus, kad šuo išgelbėjo žmogaus gyvybę, pirmiausia susimąstome apie policijos išdresiruotus šunis. Apskritai, šie augintiniai dažnai būna dėmesio centre. Šį kartą norime jums plačiau papasakoti apie šunį, gyvenantį Sakartvele. Ten benamis šuo saugo gyventojus nuo vagių ir padeda vaikams pereiti pėsčiųjų perėją. Dėl šių priežasčių žmonės jam sukūrė „Facebook“ ir „Instagram“ paskyras, kuriose dalinasi gyvūno nuotraukomis.

REKLAMA

Šuns vardas yra Kupata.

REKLAMA

benamis šuo

Šuo gyvena Batumyje, Juodosios jūros pakrantėje ir yra žinomas dėl miestelio vietinių gyventojų apsaugos. Jo vardas kildinamas iš Gruzijos nacionalinės dešros kupati. Iš tiesų žmonės jį vadina įvairiai: Bimi, Kurša, Tetra. Tačiau visame pasaulyje jis geriausiai žinomas Kupatos vardu, kurį jau minėjome anksčiau.

REKLAMA

Vaikai jaučiasi saugūs, kai šalia yra šis benamis šuo.

REKLAMA

benamis šuo

Maži vaikai tiki, kad Kupata juos apsaugos. Kartais šuo laukia vaikų prie įėjimo į parką ir lydi juos, kad padėtų jiems saugiau pereiti perėją ar tiesiog vaikštinėja kartu po parką.

REKLAMA

Jam kiekviena diena yra tarsi atostogos.

REKLAMA

Dėl nuotraukų ir vaizdo įrašų šuo tapo labai populiarus, tad vietiniai gyventojai ir net atvykę turistai visada fotografuojasi su juo. Be to, šio šuns vardas įamžintas kaip Holivudo žvaigždžių!

benamis šuo

REKLAMA

Jaunieji menininkai mėgsta piešti šuns portretus.

REKLAMA

Didėjant šuns populiarumui, garsūs menininkai ėmė piešti jo portretus ant miesto pastatų sienų. Jam sukurtos paskyros pilnos gerbėjų laiškų.

benamis šuo

REKLAMA

Ar jūsų mieste gyvena toks nuostabus šuo?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].