Per mažiau nei savaitę „YouTube“ kanalo vaizdo įrašas, kuriame Berian šoko gelbėti Zuko, sulaukė daugiau nei 200 000 peržiūrų ir 1 000 komentarų!

Prie Fort Loderdeil (Florida) krantų Dylan Berian ir jo draugai plaukiojo valtimi, kai Berian vandenyje pastebėjo kažką neįprasto – mažą terjero veislės šuniuką, kuris Atlanto vandenyne, atokiau nuo kranto, stengėsi išsilaikyti ant vandens.

Berian nedelsdamas ėmėsi veiksmų ir su drabužiais šoko į vandenį gelbėti šuniuko. Paėmęs į rankas šunelį, Berian su draugais jį įsodino į savo valtį ir perskaitė, kas parašyta ant jo apykaklės. Drąsių ir pasiaukojančių Berian veiksmų dėka, šis terjeras vardu Zuko netrukus susitiko su savo šeimininke Anais Avila.

„Šuo iš karto susidraugavo su mumis. Vos įlipęs į valtį jis labai drebėjo, bet maždaug po penkių minučių jis nusiramino ir atrodė gana laimingas, kad yra stabilioje valtyje, o ne skęsta bangose“, – sakė Berian. Anais Avila teigimu, ji su šeima ir su Zuko buvo vandenyje, kai šuo staiga dingo.

„Jis šokinėjo aukštyn ir žemyn ant valties galinės dalies, bandydamas pagauti bangas. Zuko tikriausiai pašoko ir įkrito į vandenį“, – pasakė Avila.

„Esu jiems labai dėkinga, nes jie išgelbėjo mano šunį!“

Daugelis žmonių kritikavo Zuko šeimininkę dėl jos reakcijos į šuns dingimą ir saugumo nepaisymo.

„Niekada nebūčiau plaukęs į krantą, kol neradau savo šuns. Ji nieko neminėjo apie tai, kaip ilgai jie jo ieškojo… Tiesiog jie pastebėjo, kad jis dingo, ir viskas“, – komentavo vienas skaitytojas.

„Džiaugiuosi, kad vyrai grąžino jį atgal, bet šeimininkė turėjo geriau juo pasirūpinti. Jei tai būtų mano šuo, nepaleisčiau jo iš akių ir visada laikyčiau jį, kai valtis plaukia per bangas greitai, kad šuo neiškristų už borto“, – rašė kitas skaitytojas.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].