7 metų Stafordšyro bulterjero mišrūnas Kiko prieglaudoje gyvena beveik ketverius metus ir tikisi pagaliau rasti ypatingus namus.

REKLAMA

Vienišas šuo, pusę savo gyvenimo praleidęs prieglaudoje, yra pasiruošęs surasti savo šeimą. Septynerių metų Stafordšyro bulterjerė Kiko jau beveik ketverius metus gyvena „Dogs Trust Cardiff“ prieglaudoje ir mėgsta leisti laiką su žmonėmis.

Kim Davies, gyvūnų prižiūrėtoja Cardife sakė: „Kiko yra pasirengusi pradėti kitą gyvenimo skyrių savo naujuose namuose. Ji džiaugtųsi saugiu sodu, kuriame galėtų žaisti, nes jai patinka būti be pavadėlio ir žaisti su savo mėgstamais žaislais.“

REKLAMA

„Kai ji nežaidžia, ji mėgsta pasukti galvą ir mokytis naujų dalykų. Ji yra energinga ir labai linksma. Žinome, kad kiekvienas šuo turi savo ypatingą žmogų ir labai tikimės, kad Kiko ideali šeima netrukus ją suras.“

REKLAMA

Nemėgstanti šurmulio, Kiko norėtų namų be vaikų ir būti vieninteliu augintiniu savo namuose. Kiko yra labai protinga ir klestės namuose su savininkais, kuriems patinka stebėti, kaip ji mokosi naujų dalykų, kad galėtų pasidalyti džiaugsmu matydami, kaip ji išnaudoja savo potencialą.

REKLAMA

„Dogs Trust“, didžiausia Jungtinės Karalystės šunų labdaros organizacija, kiekvienais metais savo 22 prieglaudose prižiūri apie 14 000 įvairaus amžiaus, formų ir dydžių šunų. Tačiau šie metai buvo neeiliniai, nes labdaros organizacija sulaukė rekordinio skaičiaus skambučių iš žmonių, kurie priėmė širdį veriantį sprendimą atsisakyti savo šuns.

Labdaros organizacija ragina žmones prisiminti, kad „šuo yra visam gyvenimui, o ne tik Kalėdoms“, ir tikisi, kad žmonės, kurie svarsto galimybę į savo gyvenimą įsileisti šunį, pasirinks priimti gyvūną iš prieglaudos.

REKLAMA

Adamas Clowesas, organizacijos vadovas, sako: „Užtikrinsime, kad kiekvienas mūsų globojamas šuo sutiktų nuostabius Naujuosius metus, bet, deja, dėl didėjančių pragyvenimo išlaidų daugelis šunų savininkų turi priimti labai sunkius sprendimus. Rūpintis savo šunimi dabar yra tikrai sunku. Mūsų patalpos yra pilnos ir bijome, kad ateinančiais mėnesiais susidursime su šunų laikymo krize, nes vis mažiau žmonių gali sau leisti turėti šunį. Mes tai suprantame, tačiau – tai naudinga ir šunims, ir žmonėms.“

„Raginame visus, ieškančius keturkojo draugo, su kuriuo galėtų pasidalinti savo gyvenimu, apsvarstyti galimybę priglausti vieną iš mūsų nuostabių šunų ir suteikti šuniui, kuriam to reikia, dar vieną galimybę būti laimingam mylinčiuose namuose.“

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.