Labai liūdna istorija… Veterinarijos gydytojai dažnai mato daug gyvūnų, kurie atvyksta į jų kliniką su sunkesniais ar lengvesniais susirgimais. Jie yra mūsų geriausių draugų gyvūnų gydytojai, tačiau jie taip pat yra žmonės, kaip ir visi kiti, ir kai kurios situacijos gali juos paveikti nepaisant jų įgytos patirties.

REKLAMA

Kai augintinis sunkiai suserga, tenka priimti širdį veriančius sprendimus. O mylimo gyvūno netektis daugeliui yra iš tiesų baisus išbandymas.

Dešimtmečio labradoro šeima patyrė tokią netektį, kai jų mylimą šunelį teko užmigdyti. Liūdesio metu jie netikėtai sulaukė paramos iš savo veterinarijos gydytojo, kuris buvo priverstas užmigdyti šunelį visam laikui. Apie tai, kas nutiko, papasakojo portalas „The Mirror“.

Gydytojas tą dieną nusiuntė jiems švelnumo ir nuoširdumo kupiną laišką. Baltame lape buvo parašyta:

REKLAMA

„Potvynis atslūgsta, bet ant smėlio palieka spindinčias kriaukles.

Saulė nusileidžia, bet žemę vis dar gaubia švelni šiluma.

Muzika nutrūksta, bet skamba švelnus jos aidas.

Kiekvienas praeinantis džiaugsmas lieka atmintyje“.

REKLAMA

Laišką užbaigė jų šuns atspaudas, tarsi mirusio bendražygio parašas.

Šios jaudinančios eilutės sujaudino interneto vartotojus iki ašarų, kai jomis buvo pasidalinta platformoje „Reddit“.

REKLAMA

Daugelis skaitytojų savo palaikymą išreiškė komentaruose: „Esu nustebinta, koks rūpestingas ir jaudinantis yra šis veterinaro gestas.“ „Šis letenos atspaudas mane labai sugraudino“, „Ačiū, kad privertėte suaugusį vyrą pravirkti“. Kiti skaitytojai taip pat aprašė savo asmeninę patirtį ilgais bei jaudinančiais žodžiais.

Šis veterinarijos gydytojo gestas suteikė eutanazijos procesui daugiau žmogiškumo, su kuriuo dažnai sudėtinga susitaikyti augintinių šeimininkams. Dėl savo geranoriškumo šis specialistas neabejotinai padėjo šiai šeimai vėl imti ramiau žvelgti į ateitį.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].