Kalytė Holly šiandien gyvena su Melissa. Savaime suprantama, kad jai taip geriau ir ji puikiai jaučiasi. Melissa (34 m.) labai myli šunis. Ji vadovauja prieglaudos namams „Old Dog Home“. Kai ji sutiko kalytę Holly, jos meilė jai buvo iš pirmo žvilgsnio.

Pirmasis Holly savininkas mirė, o po to, kai kalytė persikėlė iš vienų namų į kitus, ji apsigyveno su nauja šeima. Bet jai čia nebuvo skirta likti. Naujieji šeimininkai staiga jos nebenorėjo ir nuvežė Holly užmigdyti.

Tinklalapyje „Paw My Gosh“ buvo rašoma, kad vyras, atvedęs Holly pas veterinarą, paprašė ją užmigdyti, motyvuodamas tuo, kad ji ėmė šlapintis ant grindų, be to, jiems labiau patiko kiti du šunys. Be to, anūkai nebuvo taip patenkinti nauja Holly draugija.

Užmigdyti atsisakė

Veterinaras neįžvelgė tame jokios svarbios priežasties ir dėl to atsisakė šunį užmigdyti. Melissa išgirdo apie Holly, kuriai, kaip manoma, buvo 10–12 metų. Kalytė atsidūrė jos gyvūnų prieglaudoje, nepaisant to, kad ji tikrai neturėjo pakankamai daug vietos vyresniems prieglobsčio ieškantiems šunims.

Prireikė laiko, kol Holly išmoko atsipalaiduoti, kai Melissa suvyniodavo ją į antklodę ir apkabindavo. Nepaisant to, pagal savo amžių, kalytė yra gana geros formos, tačiau patirti išgyvenimai privertė ją šiek tiek sunerimti dėl savo likimo. Dabar Holly vėl mokosi jaustis saugiai ir mėgautis gyvenimu.

Žemiau esančiame vaizdo įraše Melissa parodė, kaip Holly jaučiasi šiandien. Po šiuo vaizdo įrašu ji parašė:

„Štai kaip Holly šį rytą atrodo lauke! Radome jai tinkantį megztinį. „Ji vis dar nervinasi, atsikėlusi ryte tyrinėjo aplinką, o dabar ji jaučiasi daug geriau, nei praėjusią naktį”.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].