Kai Figis sulaukė 18 metų, jam pradėjo nutikti nelaimingi atsitikimai, kurie nepatiko jo šeimininkui. Nenuostabu, kad šuo nebebuvo geriausios formos, juk jam jau senatvė. Tačiau jo šeimininkas nenorėjo su tuo susitaikyti ir nuvežė Figį pas veterinarą. Vyras norėjo, kad šuo būtų užmigdytas, nes pasidarė „per kvailas“. Veterinaras prieš tai nusprendė jį apžiūrėti.

REKLAMA

Klinikos personalas apžiūrėjo Figį ir, be to, kad jis buvo aklas, turėjo artritą ir sugedusius dantis, jis buvo palyginti sveikas 18 metų šuo. Šeimininkai paaiškino, kad, jų manymu, Figis tapo „kvailu“ ir kad tai viena iš priežasčių, kodėl jie norėjo jį užmigdyti. Tačiau klinikos darbuotojai atsisakė atlikti procedūrą.

Jiems tiesiog neleido širdis nužudyti sveiko, mielo šuns. Jie nusprendė jį prižiūrėti ir susisiekė su „Muttville Senior Dog Rescue“ – organizacija, prižiūrinčia senus, apleistus šunis. Figis persikėlė į San Franciską ir pradėjo savo naują gyvenimą – toliau nuo ankstesnių šeimininkų, kuriuos jis daugelį metų mylėjo.

veterinaras

REKLAMA

Laimei, buvo ir kitų žmonių, kurie žinojo, kaip suteikti Figiui meilę, kurios jam reikėjo. Šeri Franklin, vyresnio amžiaus šunų gelbėtoja, greitai suprato, kad Figis nepatiks namuose su kitais šunimis. Jam reikėjo ramybės ir tylos, todėl ji nuvežė jį į savo gyvenamąją vietą – ten buvo jo laikini namai. Figis juose buvo laimingas ir miegojo šalia savo laikinojo šeimininko.

Po kelių dienų atsirado gyvūnų mylėtojas, kuris sužinojo apie Figį ir nusprendė jį priglausti. Moteris, vardu Eilyn, prieš tai buvo priglaudusi daug vyresnių šunų iš gelbėjimo tarnybos, ir šį kartą jos širdį patraukė Figis. Senukas dabar labai laimingas, o namuose jis gauna meilės ir dėmesio, kurio ir yra vertas. Negana to, jis dabar turi naują keturkojį draugą – Abi, kuri taip pat buvo priglausta iš prieglaudos.

veterinaras

REKLAMA

Figis džiaugiasi savo gyvenimu naujuose ir paskutiniuose namuose. Vien todėl, kad jis senas, dar nereiškia, kad jis neturėtų būti mylimas. Jam turėtų būti skiriamas toks pat dėmesys, kaip ir mažiems šuniukams!

Džiugu, kad veterinaras atsisakė jį užmigdyti.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].