Owenas Prescottas nori atkeršyti savo kaimynams, nes jie savo triukšmingą šunį nuolatos palieka lauke.

REKLAMA

Vyras pasakoja, kad kaimynai savo šuniui kieme įrengė žaidimų aikštelę, ir tuomet, kada išvyksta į darbą, šunį visada palieka lauke.

„Šis šuo loja ištisą dieną. Aš dirbu iš namų, todėl turiu klausytis jo lojimo. Kaimynai žino, kad jų šuo visą dieną loja, ir jiems tai atrodo priimtina“, – Owenas skundėsi „Reddit“ įraše.

„Dabar turiu eskaluoti šią situaciją, nes nemanau, kad jie turi empatijos suprasti, jog jų mielas mažas šuniukas kelia nepatogumų. Kai jis būna namuose, jis liaujasi lojęs, tačiau būdamas lauke jis kelia didžiulį triukšmą. Aš tiesiog norėčiau, kad kaimynai jį laikytų namuose arba dresuotų“.

REKLAMA

Owenas svarstė apie antkaklį nuo lojimo, tačiau vėliau sužinojo, kad šis prietaisas yra labai brangus.

Vyras svarsto, kaip atkeršyti kaimynams: viena jo idėjų yra įsigyti garsiai skambančius vėjo varpelius.

„Jie nėra pigūs, tačiau vis tiek galvoju juos nusipirkti ir pakabinti ant medžio netoli jų namo“.

REKLAMA

„Vis dėlto, triukšmas vargina ir kitus kaimynus, jiems taip pat atsibodo šuns lojimas. Jei varpeliai padėtų išspręsti šią situaciją, manau, kad verta porą savaičių pakentėti“.

Owenas klausė kitų „Reddit“ vartotojų patarimo: „Man buvo įdomu, ar, jūsų manymu, triukšmas pakankamai erzina? Jei  šalia savo namų išgirstumėte vėjo varpelį, ar jus tai suerzintų?“

REKLAMA

Viena  internautė, vardu Amaraame sakė, kad yra jautri šunų lojimui, ir jai tai gali sukelti migreną.

Kitas komentatorius rašė, kad toks sprendimas gali tik dar labiau paaštrinti situaciją.

O kaip manote jūs: kaip vertėtų elgtis tokioje situacijoje?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].