Naminių gyvūnų įsigijimas ir išlaikymas nėra pigūs, tačiau jų meilė šeimininkui yra verta daugiau nei įmanoma suskaičiuoti. Ši istorija – apie šuniuką Ollį, kuris ne tik savo šeimininkams suteikė daugybę džiaugsmo ir meilės, bet taip pat ir sugrąžino jiems pinigus, kuriuos šeima išleido jo įsigijimui.

Ollio šeimininkas Adamas sako, kad jis yra Romanijos šunų veislės augintis ir kad šeima įsigijo jį kaip staigmeną savo devynerių metų dukrai Alicijai. Šie šunys pasižymi labai gera uosle ir šiandien yra naudojami triufelių paieškai. Šie šunys taip pat labai mėgsta kasti žemę, būtent taip Ollis visai netyčia atrado kai ką neįprasto.

Savininko džiaugsmui, šuo atkasė 15 auksinių monetų, kurios datuojamos XIX a.

Adamas šį lobį nunešė Chardsui, vienam geriausių aukso prekeivių šalyje, ir paprašė jas įvertinti. Šis šuniuko atrastas lobis buvo įvertintas beveik 6000 svarų, apie 7000 eurų.

Žinoma, šeima labai džiaugiasi gautais pinigais, bet sako, kad vis dėl to geriausias dalykas nutikęs jų gyvenime yra pats Ollis.

„Kai jį įsigijome, žinojome, kad tai ypatingas šuo. Alicija labai apsidžiaugė ir mes nekantravome kada galėsime išeiti su juo pirmą kartą pasivaikščioti į laukus. Vaikščiojome ne daugiau kaip 10 minučių, kai Ollis staiga pradėjo kasti žemę. Ten radome auksines monetas“, – pasakoja Adamas.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].