Sakoma, kad šunys yra geriausi žmogaus draugai. Šunys visada yra šalia ir besąlygiškai mus myli. Šunys yra puikūs augintiniai, kurie gali būti išmokyti padėti mums kasdieniame gyvenime arba atlikti tam tikras užduotis, pavyzdžiui, saugoti teritoriją ar ieškoti tam tikrų kvapų.

REKLAMA

Kai kurie šunys be jokio specialaus apmokymo tampa tikrais didvyriais, taigi, kaip mes galime juos negailestingai išduoti?

Electra, graži pitbulterjerų veislės kalytė, galbūt niekada nesupras, kodėl šeimininkai jos atsisakė. Buvo nufilmuota akimirka, kai ši gražuolė  supranta, kad ji buvo palikta gyvūnų prieglaudoje, ir jos reakcija tikrai žeidžia širdį.

Electros sielvartas yra tiesiog akivaizdus: jos ausys nuleistos, o uodega – pabrukta. Išsigandęs ir nuliūdęs šuo žingsniuoja po aptvarą, ieškodamas pažįstamo ir paguodžiančio ženklo. Prieglobstį jai suteikė Kalifornijos Inland Valley Humane Society.

REKLAMA

Vaizdo įrašą nufilmavo prieglaudoje dirbanti Lollis Menchaca, kuri padeda surasti gyvūnams naujus namus. Tikimės, kad šis vaizdo įrašas padės šiam nuostabiau šuniui kuo greičiau rasti mylinčius namus.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].