Šuo rastas pririštas prie šiukšlių konteinerio – moteris nusprendžia pasiimti jį

Nedidelis šuo rastas paliktas, pririštas prie šiukšlių konteinerio. Laimei, buvo gerų žmonių, kurie nusprendė nedelsiant imtis veiksmų.

REKLAMA

Deja, visame pasaulyje kenčia daugybė gyvūnų. Turime apie tai kalbėti garsiai – kad ši kančia būtų sustabdyta! Visi gyvūnai nusipelno gyventi. Taip tiki organizacija „Stry Rescue of St. Louis”, kuri padeda gyvūnams ir yra įsikūrusi Misūrio valstijoje.

Praėjusį mėnesį jiems pavyko padėti sužalotam šuniui. Šuo buvo rastas pririštas prie šiukšlių konteinerio, aplink mėtėsi didelė šiukšlių krūva. Ši situacija, žinoma, buvo labai slegianti.

Organizacijos veiksmai

Apie įvykį buvo įspėti gyvūnų mylėtojai, kurie užmezgę akių kontaktą su šunimi iškart sugebėjo jį išlaisvinti. Kiek toliau nuo įvykio vietos buvo namas, žmonės nuėjo ten patikrinti, ar kam nors trūksta šuns.

REKLAMA

„Pasibeldėme į namų duris ir paklausėme, ar tai jų šuo. Vyras atsakė, kad ne ir papasakojo, kad šuo ten jau stovi keletą dienų”, – štai ką rašo „Stry Rescue of St. Louis” savo „Facebook” paskyros puslapyje.

Dabar šuo gauna paramą

Organizacijos darbuotojai stebėjosi, kodėl jiems niekas nepaskambino ir iš karto pakėlė aliarmą. „Nežinome, kodėl nesulaukėme skambučio iškart, kai šuo buvo ten paliktas, bet esame dėkingi, kad dabar jis saugus. Jis daug išgyveno ir mumis dar nepasitiki”, – pasakojo gyvūnų globos organizacija.

Dabar šuo gauna reikiamą pagalbą. Šuo buvo pririštas prie šiukšliadėžės kabeliu, o visas kabelis buvo apsuktas aplink tvorą. Atsitraukę radome šunį, gulintį… Štai ką papasakojo „Stay Rescue of St. Louis” organizacija. Viskas įvyko antradienį, 2023 metų lapkričio 28 d.

„Mūsų nuostabi treniruočių komanda dirba su šunimi, kad parodytų jam, kad jis daugiau niekada nebus įskaudintas, atstumtas ar apleistas”, – pasakojo darbuotojai. „Stray Rescue“ suteikia šunims tiek laiko, kiek jiems reikia.

REKLAMA

šuo

Tai labai slegianti, bet kartu ir viltinga istorija. Jei taip pat manote, kad visi gyvūnai nusipelno būti gerai prižiūrimi, pasidalinkite šiuo įrašu!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].