Kalytė daugiau nieko nesitikėjo ir jos būklė sparčiai prastėjo. Deja, ne visi, įsigiję šunį, elgiasi su juo kaip su šeimos nariu, ir tai puikiai įrodo pitbulterjerės Princess iš Fynikso, Arizonos valstijos, JAV, istorija.

REKLAMA

Princess iš pat pradžių buvo kambarinis šuo, tačiau jos laimingas gyvenimas staiga pasikeitė, kai šeimininkai, persikėlę į kitus namus, ją atidavė gyvūnų prieglaudai.

REKLAMA

Prieglauda nebenorėjo ilgiau laikyti vyresnio amžiaus šuns ir įtraukė jį į eutanazijos sąrašą. Tačiau Princess pasisekė – apie ją sužinojo savanorė gyvūnų globos darbuotoja Elena Bobu ir nusprendė padėti kalytei rasti naujus namus.

Elena nuvežė Princess į globos namus ir ten ji kurį laiką vėl jautėsi laiminga.

REKLAMA

Tačiau šis apgyvendinimas nebuvo sėkmingas: per dvejus su puse metų Princess tris kartus buvo priglausta ir tris kartus grąžinta atgal, o problema buvo ne šuo, bet šeimininkai.

REKLAMA

Princess buvo labai gerai išauklėta, tačiau žmonės neskyrė jai deramo dėmesio. Pirmuosiuose namuose Elena aplankė Princess ir rado ją pririštą kieme be maisto ir vandens, o antruosiuose namuose šeimininkai nusprendė, kad šuo jiems nebereikalingas, o trečiuosiuose – grąžino Princess be jokio paaiškinimo.

REKLAMA

Su kiekvienu sugrįžimu kalytė darėsi vis liūdnesnė, o galiausiai ją pradėjo kamuoti depresija. Princess sėdėjo arba gulėjo savo dėžėje ir žiūrėjo į sieną. Ji pralinksmėdavo tik tada, kai pamatydavo Eleną. Nepaisant geros priežiūros ir savanorių pastangų ją pralinksminti, Princess ėmė nykti akyse.

Tačiau tada įvyko stebuklas: šuns, liūdinčio dėl šeimininkų nebuvimo, istorija išpopuliarėjo internete. Liūdnosios Princess nuotraukos sujaudino daugelio žmonių širdis ir viena pora nutarė ją pasiimti.

REKLAMA

Naujieji Princess šeimininkai paprašė neskelbti jų vardų ir pavardžių spaudai, tačiau jie palaikė ryšį su Elena ir reguliariai siuntė šuns naujojo gyvenimo nuotraukas, kuriose matyti, kaip jis pasikeitė.

REKLAMA

Princess džiaugiasi vėl tapusi mylima augintine, o naujieji šeimininkai tikrai gerai ja rūpinasi.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].