Šuo buvo įkalintas narve ir niekada nematė dienos šviesos. Šeimininkės meilė jį atgaivino

Kai gelbėtojai pirmą kartą pamatė šią kalytę, ji buvo įkalinta mažame aprūdijusiame narve, kuris buvo labai nešvarus ir skleidė blogą kvapą.

REKLAMA

Ši kalytė buvo laikoma tvarte netoli Šarlotės, Šiaurės Karolinoje. Ją radusiems žmonėms buvo sunku nustatyti šios kalytės amžių.

Gelbėtojai įtarė, kad mažoji keturkojė visą savo gyvenimą praleido ankštame narve ir nematė dienos šviesos…

REKLAMA

Kalytė ne iš karto pelnė gelbėtojų pasitikėjimą, tačiau kai tik suprato, kad nieko blogo nenutiks, ji iškart prisiglaudė prie savo gelbėtojos…

Nors šiai kalytei pasisekė, tačiau tie patys žmonės turėjo dar apie 150 gyvūnų (šunų, kačių ir ožkų), kurie buvo laikomi labai panašiomis sąlygomis. Didžioji dalis nelaimėlių buvo nuvežti į veterinarijos kliniką, kur šį šunytė sutiko savo būsimą šeimininkę Brendą. Moteris vėliau pasakojo, kad teko įdėti nemažai darbo, kol kalytė pelnė ne tik jos, bet ir kitų žmonių pasitikėjimą. Šunytė bijojo kilimų, todėl šeimininkei kurį laiką teko jų atsisakyti.

REKLAMA

Lauke kalytei taip pat buvo labai baisu. Ji niekada nebuvo mačiusi žolės ar medžių, todėl visa tai ją labai gąsdino. Nors ir mažais žingsneliais, tačiau šeimininkei pavyko įveikti augintinės baimes.

REKLAMA

Galiausiai šunytė pajuto gyvenimo džiaugsmą: ji ėmė dūkti lauke, noriai valgė, o į pasaulį žvelgė smalsiai.

REKLAMA

Brenda prisipažino, kad dabar neįsivaizduotų savo gyvenimo be šios šunytės. Būtent ji yra viena svarbiausių priežasčių, kodėl šiandien ji gali šypsotis.

Meilė daro stebuklus, o ši istorija tai dar kartą įrodo!

REKLAMA

Šeimininkų išduotam retriveriui buvo išoperuotas 20 kg auglys

Šuns auginimas visuomet yra susijęs ne tik su laime ir besąlygišku prisirišimu, tačiau taip pat ir su išlaidomis, kurios kartais būna tikrai nemažos. Kartais augintiniai sunkiai suserga, ir ne visi šeimininkai turi pakankamai pinigų jų gydymui.

REKLAMA

Vis dėlto, turėtumėte žinoti, kad yra prieglaudų ir labdaros organizacijų, kurios gali padėti šioje situacijoje. Nė vienas gyvūnas neturėtų būti paliktas kankintis.

šuo

REKLAMA

Deja, vėžiu sergantis retriveris buvo tiesiog išmestas, ir tai tėra viena iš daugybės skaudžių istorijų.

Prieš kelerius metus aštuonerių metų amžiaus retriveris, vardu Heny, buvo rastas Niuporto paplūdimyje, Kalifornijoje. Šuo sunkiai vaikščiojo. Retriveris jautėsi tikrai prastai – visa tai dėl auglio, kurio svoris viršijo dvidešimt kilogramų.

REKLAMA

Žmonės, kurie rado keturkojį, buvo įsitikinę, kad jo atsisakyta dėl vėžio. Šunys pasitiki savo šeimininkais, ir neabejoja jų veiksmų teisingumu. Tikėtina, kad šis šuo paprasčiausiai buvo paliktas laukti šeimininkų, kurie niekada nesugrįžo.

Radusieji šį šunį neabejojo, kad veiksmų reikia imtis tuojau pat – buvo panašu, kad liga sparčiai progresuoja.

REKLAMA

Valerie Schomberg, gydanti apleistus gyvūnus, nusprendė kuo greičiau surinkti sumą, kuri leistų šiam šuniui išsilaisvinti iš vėžio kančių. Tam reikėjo sukaupti maždaug 500 JAV dolerių.

REKLAMA

Veterinarijos gydytoja Karla Nichols pasakojo, kad dėl vėžio Henris vos sugebėjo judėti: „Buvo akivaizdu, kad jo priekinės kojos buvo stipriai apkrautos, todėl jam buvo sunku net paeiti. Auglį reikėjo pašalinti kiek įmanoma skubiau“.

Praėjus 5 dienoms po to, kai šuo buvo rastas, Henriui buvo atlikta operacija, ir jis tapo daug laimingesniu šunimi. Dabar jis sveria tik 35 kilogramus.

REKLAMA

Džiaugiamės, kad ši istorija turi laimingą pabaigą. To nusipelnė kiekvienas keturkojis!

Žmonės pastebėjo neįprastą maišą vandenyje. Gerai, kad spėjo ištraukti

šuo maiše

REKLAMA

Neseniai policijos nuovadą sudrebino neįprastas įvykis – atvežti šeši maži šuniukai. Paaiškėjo, kad juos rado sportininkai, kai vieną dieną plaukė plaustais upe. Kažkas visus šuniukus sudėjo į sandarų maišą ir išmetė į vandenį…

REKLAMA

Šunims pasisekė, kad jie iš karto nepaskendo. Vaikinai pastebėjo upėje maišą su labai keistais garsais ir ištraukė krepšį iš vandens. Taip šuniukai pateko į geras rankas. Vienas iš policininkų teigė, kad anksčiau su niekuo panašiu nebuvo susidūręs. Tai precedento neturintis žiaurumas! Žmonės, kurie bandė juos paskandinti, galėjo tiesiog atiduoti šuniukus į geras rankas arba palikti gyvūnų prieglaudoje. Deja, bet kai kurie žmonės labai žiaurūs…

maišą

REKLAMA

Dabar žmogaus, kuris bandė nuskandinti šunis, ieško policija. Buvo paskelbta, kad asmuo, taip baisiai pasielgęs, gaus baudą. Tikimės, kad nusikaltėlis gaus tai, ko nusipelno!

Dabar šuniukai yra 2 savaičių amžiaus. Jie yra šeriami prieglaudoje, laukiama, kol jie paaugs. Tuomet šuniukai bus atiduodami geriems žmonėms.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].