Kalytė Greisė greitai išpopuliarėjo internete, kai „YouTube“  kanale buvo paskelbtas labai ypatingas vaizdo įrašas.

Greisė jau keletą dienų buvo atsivedusi šuniukus, kai jos šeimininkė Stevoni Wells Doyle pasiėmė fotoaparatą, su kuriuo nufilmavo didelę šuniukų vadą. Gal Graysė jautė per didelę atsakomybę dėl šių 11 šuniukų?

Ji pradėjo nešti vieną po kito šuniukus į Stevoni glėbį!

„Manau, kad ji jautėsi nesaugi, nes buvo dar nepatyrusi mama. Jai reikėjo palaikymo ir pagalbos iš žmogaus, kuriuo ji pasitikėjo“, – sako „The Dodo“ Stevoni Wells Doyle.

Sunki praeitis

Tai tik dalis istorijos, kai Stevoni Wellsas Doyle priėmė Greisę. Ankstesni šeimininkai ją skriaudė ir prieš tris savaites, prieš jai pagimdant šuniukus, ją priglaudė Stevoni.

Greisė nėra pirmasis šuo, kurį išgelbėjo Stevoni Doyle. Moteris pasakojo, kad ji globojo daug šunų, tačiau tai buvo pirmas kartas, kai šuo pradėjo nešti jai visus savo šuniukus!

Dabar ji jaučia, kad šuo ją tikrai myli.

„Buvau pagerbta, kai ji visus savo šuniukus atnešė į mano glėbį. Tai rodo, kad ji pasitiki manimi, o mane vis dar stebina jos rodoma meilė“, – sako Stevoni.

Ir nenuostabu, kad vaizdo klipas sulaukė tokio didelio dėmesio! Ar esate matę ką nors mielesnio?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].