Shenandoah slėnio gyvūnų globos centro darbuotojai pagaliau su palengvėjimu atsikvėpė sužinoję, kad kalytė Lil Nugget ir jos bičiulė katytė Chicky apsigyveno mylinčiuose globėjų namuose.

Iš dalies dėl to, kad jie suteikė mažyliams galimybę sustiprėti, prieš juos atiduodant jų šeimininkams.

Tačiau iš dalies ir todėl, kad „kol jie buvo pas mus, mes nieko negalėjome kito daryti“, – sakė prieglaudos direktorė Lindsey Huffman. „Tai mieliausi padarai, kokius tik esu mačiusi!“

„Abu mažyliai Virdžinijos prieglaudoje atsidūrė atskirai, bet tą pačią dieną – spalio 3 dieną katytė Chicky buvo rasta kaip benamė pririšta prie stulpo, bet, laimei, buvo visiškai sveika. Su šuniuku viskas buvo visiškai kitaip. Vieną ankstyvą rytą kalytę į prieglaudą atnešė ašarojantis vyras, kuris jaudinosi, kad „kalytė miršta ir jai reikia pagalbos“, – sakė Lindsey Huffman.

Lil Nugget kalytė buvo be sąmonės, o jos cukraus kiekis kraujyje ir temperatūra buvo per žema, kad būtų galima ją greit atgaivinti. Net ir po to, kai jai buvo suleista skysčių ir kitų vaistų, ji kelias ateinančias valandas nepakėlė galvos ir neatmerkė akių.

Vienas iš prieglaudos darbuotojų pasiėmė Nugget namo ir prižiūrėjo ją visą naktį, bet kai kalytei pagerėjo sveikata, ji ėmė reikalauti nuolatinio dėmesio ir meilės. Taip jis išbuvo su mažu padarėliu dar vieną dieną ir dar vieną naktį. Lil Nugget „nuolat inkštė ir liūdėjo, kol kas nors ją pakeldavo ir nuolat nešiodavo“, – pasakojo Lindsey Huffman. „Perpildytoje prieglaudoje tai buvo neįmanoma daryti nuolat.“

Tuo metu Chicky taip pat kentėjo nuo vienatvės savo narvelyje. Pavargę prieglaudos darbuotojai sugalvojo išspręsti dvi problemas vienu sprendimu.

„Jie iškart pradėjo vienas kitą šniukštinėti, o paskui tarpusavyje žaisti“, – sakė Lindsey Huffman. „Jie buvo sukurti vienas kitam!“

Nuo tada taip ir liko jos kartu gyventi. Dabar jos apgyvendintos prieglaudos veterinarijos gydytojos Leti Hansen namuose – pasak jos, nieko nuostabaus, kad net ir namuose mergaitės išlieka geriausios draugės ir yra „tiesiog nuostabios“.

Per kelias ateinančias savaites Nugget ir Chicky bus paruoštos atiduoti atsakingiems šeimininkams. Prieglauda jau priiminėjo paraiškas iš norinčiųjų priglausti šias gražuoles.

Jas taip pat galima išsivežti ir už valstybės ribų, tačiau svarbiausia globos sąlyga – gyvūnai turi likti kartu!

Lindsey Huffman nemanė, kad šioms mažylėms bus sunku rasti puikius namus, nes net šalčiausi žmonės jas „iš karto įsimyli“. Būtų tikrai puiku, jei visi prieglaudos gyvūnai taip lengvai rastų nuolatinius namus!

Išties nuostabu ne tik tai, kad ši porelė dviese tokia neįtikėtinai miela, bet ir tai, kad šios mažylės išgelbėjo viena kitos gyvybę.

Lindsey Huffman mano, kad be Chicky būtų labai sunku rasti globos namus Nugget, nes kalytei reikia labai daug dėmesio. Kita vertus, tokios katės kaip Chicky taip pat turi daug šansų patekti į prieglaudą, jei gyvena vienos.

„Jei ji būtų buvusi viena, būtų tapusi dar vienu iš daugelio dryžuotų kačiukų, kurie pas mus gyvena mėnesių mėnesius, kol suranda savo šeimą“, – sakė Lindsey Huffman. „Jai labai pasisekė, kad susidraugavo su žavia kalyte.“

Vaizdo įrašas:

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].