Dauguma gyvūnų turi tokį stiprų motinystės instinktą, kad su jaunikliais gali elgtis kaip tikra motina. Jie net nebūtinai turi būti tos pačios rūšies gyvūnai.

Tokia priežiūra gali būti puiki ne tik jauniems gyvūnams, kuriems reikia meilės. Ji taip pat naudingas patelėms, kurios neteko savo kūdikių ir neturi kuo dabar rūpintis. Taip neseniai nutiko, kai katė, kuri ką tik buvo netekusi savo kačiukų, nusprendė tapti naujagimių šuniukų mama! Katės istoriją paskelbė „TikTok“ vartotojas @kiwigirlxoxoxox. Kaip pranešė moteris, kovo mėnesį jos katė neteko kačiukų, o netrukus po to jos kalytė atsivedė šuniukų, ir katė jais labai susidomėjo. Iš pradžių augintinių šeimininkė laikė katę atokiau nuo šuniukų. Tačiau netrukus ji suprato, kad katė nori jais rūpintis.

Malonu į juos visus žiūrėti

Žavus katės ir šuniukų vaizdo įrašas „TikTok“ svetainėje peržiūrėtas daugiau nei 1,6 mln. kartų. Jame matyti, kaip katė švelniai laižo mielus rudus šuniukus ir yra jiems tarsi antra mama. Tai suteikia jų biologinei mamai šiek tiek laisvo laiko.

„Praėjo jau trys savaitės. Katė kiekvieną vakarą miega su jais, o šuns mama miega mano lovoje.” – informavo vartotoja kiwigirlxoxox  „TikTok“ vaizdo įraše.

@kiwigirlxoxox

Love ❤️ #catslovers#doglovers#catdogstory#storytime

♬ Sea Shanty Medley – Home Free

Ši filmuota medžiaga sujaudino daugybę žmonių ir daugelis pripažino, kad katė kartu su kalyte „augina“ šuniukus, kurie užaugę bus pusiau katės.

Vienas svetainės naudotojas paprašė augintinių šeimininkės parodyti katę, miegančią su šuniukais, todėl buvo paskelbtas antras žavus vaizdo įrašas:

@kiwigirlxoxox

Reply to @jennyjill0 #dogmum#catmum#doglover#catlover

♬ original sound – Kiwigirlxoxox

Tuo tarpu kitame vaizdo įraše matyti, kaip „kačių ir šunų mamos“ varo šuniukus į jų lovą, kad šie nurimtų. „Tai patys laimingiausi šuniukai pasaulyje, turintys dvi mylinčias mamas“, – komentavo vienas vartotojas. Kaip miela! Džiaugiamės, kad šie šuniukai turi antrą mamą, kuri juos myli. Puiku, kad ši katė, netekusi savo kačiukų, gali kuo nors rūpintis.

Pasidalinkite šia žavinga istorija su kitais!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].