„Hope for Paws“ organizacija daugybę kartų įrodė, kad įmanoma išgelbėti net ir tuos gyvūnus, kuriuos žmonės laiko pernelyg pavojingais. Taip nutiko ir su maža kalyte Holly, kuri į žmones reagavo itin agresyviai. Ji įnirtingai urzgė ir bandė įkąsti, tačiau organizacijos savanorė žinojo, kaip įveikti šio šuns baimę ir nepasitikėjimą žmonėmis.

REKLAMA

Savanorė buvo labai kantri, ir stengėsi šią kalytę nuraminti. Laimei, jai pavyko tai pasiekti – vos po pusvalandžio kalytė elgėsi kur kas ramiau.

Tikimės, kad Holly netrukus ras saugius namus!

Šuo prieglaudoje taip norėjo rasti šeimininką, kad tiesė leteną visiems!

Šuo prieglaudoje taip norėjo rasti šeimininką, kad tiesė leteną visiems!

REKLAMA

Gyvūnų prieglaudos, be abejo, yra geras dalykas, ir ačiū tiems, kurie jas kuria. Tačiau dažnai atsitinka, kad augintinių gyvenimo sąlygos ten nėra pačios geriausios, o šuo paimtas iš prieglaudos neretai stokoja meilės ir prisirišimo.

Daugelis gyvūnų prieglaudoje tiesiog tyliai laukia tos labai laimingos dienos, kai jie pagaliau bus išvežti į naujus namus. Yra tokių šunų, kurie iš visų jėgų stengiasi pritraukti žmonių dėmesį, taip padidindami galimybes susirasti naują savininką.

Šuo

Ray yra šuo, padaręs viską, kas įmanoma, dėl savo laimės. Daugiau nei metus jis gyveno prieglaudoje. Per tą laiką jis nepraleido nei vieno lankytojo, jis visiems tiesė leteną. Jis pateko į prieglaudą dėl savininko, kuris baugino gyvūną, žiaurumo ir tada jį visiškai išmetė į gatvę. Vis dėlto Ray, nepaisydamas visko, neprarado pasitikėjimo žmonėmis ir stengėsi pasiekti kiekvieną lankytoją, nes jam reikėjo prisilietimų, glamonių ir meilės.

REKLAMA

Likimas apdovanojo šunį už neįtikėtiną atkaklumą: vyras Jerome ėjo pro gyvūno aptvarą. Šuo, kaip visada, ištiesė leteną ir pažvelgė į vyro akis. Jerome’as iš karto suprato, kad be Ray namo jis negrįš. Dabar jie yra geriausi draugai, o šuo yra visavertis šeimos narys.

REKLAMA

Šuo

Anot vyro, jis nesupranta, kaip galima praeiti pro šį mielą ir ištikimą šunį?

REKLAMA

Šuo letena slėpė snukį. Jį radę gelbėtojai liko šokiruoti

Šuo letena slėpė snukį. Jį radę gelbėtojai liko šokiruoti

Sakoma, kad šuo yra geriausias žmogaus draugas. Šie gyvūnai labai prisiriša prie savo šeimininkų ir nuoširdžiai juos myli iš visos širdies. Todėl išvysti paliktą ir apleistą augintinį yra labai skaudu.

REKLAMA

Kai kurie žmonės elgiasi taip, lyg neturėtų jausmų, jei pasmerkia savo augintinį tokiam likimui. Laimei, yra ir tokių, kurie padeda benamiams gyvūnams. Savanoriai užsiima apleistų šunų paieška ir profesionalia pagalba nuskriaustiems gyvūnams. Vėliau jie ieško naujų, mylinčių namų išgelbėtiems keturkojams. Savo darbe jie matė ne vieną baisų dalyką: išvargusius, nešvarius, sužeistus ir sergančius gyvūnus. Tačiau vienas įvykis juos ypač sukrėtė.

REKLAMA

Radę Teddy (taip jie vėliau pavadino savo naująjį augintinį), jie manė, kad tai dar vienas apleistas šuo. Tačiau viena gyvūno elgesio detalė nedavė jiems ramybės.

Šuo pusę savo snukio laikė uždengęs letena. Jis akivaizdžiai kankinosi. Kai gelbėtojai priėjo arčiau šuns, jie liko šokiruoti. Paaiškėjo, kad šuns burnoje veisėsi kirminai ir pamažu ėdė jos dešinę pusę.

REKLAMA

Savanoriai tuoj pat suteikė gyvūnui reikiamą pagalbą. Jie nuvežė jį pas veterinarą. Šuns būklė buvo tikrai labai bloga. Niekas nebuvo tikras, ar galės padėti, tačiau padarė viską, kad palengvintų gyvūno kančias.

REKLAMA

Šuo buvo nepaprastai drąsus. Jis išgyveno nemalonius patikrinimus ir gydymą. Priešingai nei buvo prognozuota, gyvūnas pasveiko.

REKLAMA

Vos po trijų mėnesių jis pasikeitė neatpažįstamai. Iš pavargusio, apleisto ir nuskriausto gyvūno virto mylimiausiu savanorių augintiniu. Liko tik randai, kurie niekada neišnyks. Tačiau jie gyvūnui visiškai netrukdo. Tikriausiai jis dar niekada nebuvo toks laimingas kaip dabar!

REKLAMA

Savanoriai paruošė specialų vaizdo įrašą, kuriame pasakojama šio išskirtinio gyvūno istorija.

Kaip jums ši istorija su laiminga pabaiga?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].