Laimei, kumelė ir jos aklas mažylis šiandien atsidūrė rūpestingose šeimininkų rankose, kurie jais pasirūpino ir suteikė jiems geriausią įmanomą gyvenimą. Kas žino, kas būtų nutikę Maggie ir jos jaunam aklam kumeliukui Džedi, jei jų nebūtų išgelbėję „Gentle Giants Draft Horse Rescue“? Abu žirgai buvo parduoti aukcione. Dauguma žmonių nenori mokėti už aklą ir išsekusį arklį. Laimei, kumelė ir jos jauniklis buvo išgelbėti, ir dabar yra gyvi ir sveiki.

REKLAMA

Kai Džedi pirmą kartą atvyko į Merilendo prieglaudą, jis vis atsitrenkdavo į daiktus. Įskaitant jo paties motiną. Jis apversdavo maistą ir bandydavo griebti viską, su kuo galėjo žaisti. Prieglaudos darbuotojai taip pat pastebėjo, kad Džedi bėgioja ir sukasi ratu, o tai buvo pavojingas elgesys.

REKLAMA

Darbuotojams skaudėjo širdį matant tokios baisios būklės motiną ir vaiką. Maggie tiesiog badavo. Visos maistingosios medžiagos, kurias ji galėjo gauti, atitekdavo jos mažyliui. Gelbėtojai mano, kad prie sūnaus aklumo galėjo prisidėti Maggie netinkama mityba.

REKLAMA

„Maggie atveju sudėtinga auginti kumeliuką, kurio augimas priklauso nuo motinos, tačiau jam trūksta net elementariausių dalykų. Maggie tiesiog rizikavo savo gyvybe, kad išgelbėtų Džedi“, – sakė savanorė Lauren.

Viskas, ko reikėjo Džedi ir jo motinai, buvo meilės kupinas palaikymas. Po mėnesio, praleisto prieglaudoje, jiems abiem sekėsi geriau. Prieglaudoje jie turi naują šeimą ir naujų draugų. Maggie ant uodegos taip pat buvo uždėtas skambutis, kad Džedi galėtų nustatyti savo motinos buvimo vietą ir nebeišsigąstų, kai nežino, kur ji yra.

REKLAMA

 

Džedi žino, kad darbuotojai visada pasiruošę jį palaikyti ir padėti, kai jam to reikia. Maggie priaugo gerokai daugiau svorio ir yra sveika kumelė. Džedi taip pat sustambėjo ir tapo gražiu jaunikliu. Darbuotojai sako, kad dėl jo visiškai nebesijaudina ir tiki jo ateitimi.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.